hormon testim iyi mi?

alisyaroyal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2023
19
3
21
iyi günler arkadaşlar yaklaşık bir yıldır evliyim ve henüz gebelik yaşayamadım. adetim normalde düzenlidir, genelde sancılı geçer. adetimin 3. günü geçen hafta hormon testi yaptırdım. hormon testinden anlayan arkadaşlarım bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Eklentiler

• IMG_20230804_203111.jpg
    93,2 KB · Görüntüleme: 197

Anladığım kadarıyla değerler gayet normal, sadece folik asit değeri düşük çıkmış

Evet takviyeyle kısa sürede normale döner değerler, zaten eğer bebek düşünceniz varsa 3 ay öncesinden öneriyor doktorlar
evet var bu süreç içinde eşim de vitaminler kullanıyor inşallah rabbimden bekliyoruz. eşimin de sperm hızında biraz düşüklük mevcut maalesef

evet var bu süreç içinde eşim de vitaminler kullanıyor inşallah rabbimden bekliyoruz. eşimin de sperm hızında biraz düşüklük mevcut maalesef
Sperm hızında düşüklük olması çok fazla etkili olmaz diye biliyorum tabi ki oranına bağlı, siz yumurtlama günlerini kaçırmayın, gün aşırı ilişki çok ideal, eminim ki kısa zamanda hamilelik haberi alırsınız, bu süreçte siz de bol su içip, sağlıklı beslenmeye gayret edin ki yumurta kalitesi artsın, yaşlarınız kaç ?

ben 21 eşim 28 yaşında. sanırsam ki hızı etkiliyormuş bu yüzden endişeliyim. biliyorum yaşım çok büyük değil henüz erken ama bir yıl boyunca olmaması ister istemez kuşkulandırıyordu beni. aslında şöyle daha etkili bir yöntem bilsem iyi olur çünki her ikimizin de ufak da olsa eksilerimiz var. bu arada çok teşekkür ederim yanıtların için teşekkür

sen ne kadar süredir evlisin canım bu arada umarım ki minnak bir ev tıngırtın vardır

Spermlerde hız önemli ölçüde problemdir,morfolojide sorundur.Bunun için çok iyi bir vitamin,pekmez takviyesi alması gerek,morfoloji iyiyse bu desteklerde hızlandırılan bir sorun

Spermlerde hız önemli ölçüde problemdir,morfolojide sorundur.Bunun için çok iyi bir vitamin,pekmez takviyesi alması gerek,morfoloji iyiyse bu desteklerde hızlandırılan bir sorun
evet öyle. sperm hızında düşüklük var umarım çok yorucu bir süreç olmaz bizim için. eşim kendisi wellman ve evicap fort 400 kullanıyor. bu arada arkadaşım hormon testinden anlıyorsam sonuçlarım iyi mi kötü mü yorumlarsan sevinirim. ben ilk defa yaptırdığım için pek anlayamadım

Rica ederim biraz önce bir arkadaş bahsetmiş, takviye ürünler kullanabilir eşiniz

Evet yardımcı olurum gönderin bana testlernizi.ister özelden ister burdan

Hormon değerleriniz çok iyi yaşınıza göre olması gerektiği gibi.folik zaten kullanıyorsunuzdur.Ferrittin düşük yani demir eksikliği var vücudunuzda alt sınıra yakın.Biraz demir içeren gıdalar tüketin ,protein tüketin.Ve çay çok içiyorsanız azaltın mümkünse yemekten 1saat sonra için.Fsh yumurta rezerviniz hakkında fikir verir oldukça iyi kafanız rahat olsun

gerçekten çok çok teşekkür ederim. verdiğiniz cevaplar içimi ferahlattı. bir engel yoktur umarım elimden geldiğince dikkat etmeye çalışacağım varsa eğer

Bana da bakar mısın
Tsh 1.41

E2 76

Fsh 7.84

Lh 4.9

Prolaktin 19.3

Amh 0.94

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…