Hormon testi sonucundan anlayanlar bakabilir mi

bende de sadece pcos var aslinda. 6 aydır hiç yumurtam büyümedi. ama düzenli regl de oldum hep. bugün doktora gidicem bakalim ne diyecek. prolaktin 30 tam sınır aslında çok da yüksek değil o yüzden ilaç vermedi bana doktor. ilaçla düsürülebiliyor prolaktin.
ya valla sen de neler yaşadın. bende hiç gebelik oluşmadı bir yıldır. inşallah ikimiz de güzel sonuçlar alırız Allah yardımcın olsun

Ee gitin mi doktora canım 6 ay boyunca nasıl gelişmez acaba bende ilaçsız yumurtlama olmuyor ilaç kullandığım her ay sonuç aldım sinirdaysa sen yine takibi bırakma ay inşallah canim bakalım olmadı kışa doğru tüp bebek düşünüyoruz artık ciden bu süreç çok yıpratıcı

valla gittim doktora femara verdi ayin 15inde tekrar gel bakalım büyüyecek mi dedi. ay valla daraldım yemin ederim.

valla gittim doktora femara verdi ayin 15inde tekrar gel bakalım büyüyecek mi dedi. ay valla daraldım yemin ederim.
Bana şişmansın dediler 50 kg verdim tsh yüksek dediler düzenli ilaç kullandım yumurtan yok dediler meğerse yağdan gözükmüyormuş niye hamile kalmıyorum derken gittim araştırmaya zaman kaybı menapoza yakın seviye vs vs dedi ama boş kayıp araştırma hastanesi özele gittim kürtajdan rahmim aşağı doğru kalp şeklini almış yaşım 34 ve eşim beni bu dönemlerde çok strese sokuyor anlayacağınız vahimin vahimiyim dualarım buradaki herkesle rabbim herkesin kucağını tez zamanda doldursun

valla Allah kolaylık versin gercekten neler yasadınız. Allah yüzünüzü güldürsün en kısa zamanda inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…