Hormon testi sonuçlara bakar mısınız

Nekadar yüksek? Lh yüksekliği yumurtlamayı baskılar yumurta istenilen boyuta gelmez sürekli yüksek olduğu takdirde pkoda bu yüzden yumurta gelişmiyor bazı kişilerde
Lh 24
Fsh 6.1
Prolaktin 15.7
TSH 2.18
E2 43.5 Doktorum bana yumurta rezervin düsük dedi daha 20 yasındayım sadece bir kutu klomen ve folik asit (folbiol) verdi ama tüm sonucların normal dedi cocugun olur senin dedi

Lh 24
Fsh 6.1
Prolaktin 15.7
TSH 2.18
E2 43.5 Doktorum bana yumurta rezervin düsük dedi daha 20 yasındayım sadece bir kutu klomen ve folik asit (folbiol) verdi ama tüm sonucların normal dedi cocugun olur senin dedi
Epey yüksekmiş ama düzenli beslenme sporla falan düzelir bence klomen verip yolladıysa sadece o doktoru değiştir. Klomenden sonra takip gerekir

Kızlar merhaba hamile kalmak için 1,5 senedir uğraşıyorum 41 yaşındayım bir oğlum var. Rezervem düşük olduğu için tup bebek denedik oda olmadı. Dün hormon testi yaptırdım. Sonucum nasıl sizce. AHM henüz çıkmadı. Bana yardımcı olur musunuz.
E2 :51
LH :5,64
FSH 9,38
PROLAKTİN:9,70
TSH :1,22

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…