Hocayla konusmak istiyorum

derdimvarrr

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2019
152
60
24
Ya arkadaslar, diğer açtığım konulardan da belli oluyorudur ki şu an çok kötü dönemden geçiyorum. Suçum olmadığı halde boşanıyorum ama biliyorum bu benim için hayırlısı.
Ama bilmiyorum böyle bir şey var mı ama, böyle internet üzerinden konuşup derdimi anlata bileceğim bir hoca var mı? Böyle bir site veya bişey var mı?
Bilen varsa bana yol göstere bilir mi

Hem kocandan hem parandan olursun yapma böyle şeyler çok istersen sadece dua et elbet cevabı gelir üzülme.

anlıyorum. Bilmediğim için bi soruyum dedim, bilmiyorum yanlış mı anlaşıldı ama hoca deyince yani bir iyi bilgili birisine anlatmak istedim çünkü durum çoook karışık

anlıyorum. Bilmediğim için bi soruyum dedim, bilmiyorum yanlış mı anlaşıldı ama hoca deyince yani bir iyi bilgili birisine anlatmak istedim çünkü durum çoook karışık
Piskolok daha mantikli digil mi . ? Hocalar genelde muhafazakar düşünceli olur . Yaptigini yalnis bulur kadınlar pek haksız altdan almalı evlilik konusunda onların ploretar eski yönetici aie sistemine göre .

Piskolok daha mantikli digil mi . ? Hocalar genelde muhafazakar düşünceli olur . Yaptigini yalnis bulur kadınlar pek haksız altdan almalı evlilik konusunda onların ploretar eski yönetici aie sistemine göre .
Aynen ama durum öyle bir durum ki zanetmem altan almam lazım demez çünkü ben ağızı var dili yok türdeniö

Bu konuda katılıyorum. Istisnalar olmakla birlikte imamlar bile kocayı şeyh koyuyorlar.

Sorununuzu çözmek bireysel anlamda psikolog ve hiç olmazsa kaliteli bir eğitim almış yaşam koçlarıyla çalışın. Hocanın size çok büyük bir katkısı olmaz. Alın elinize ilmihaller dini kitaplar okuyun.

Canim ilk konunu da okudugumda cok uzulmustum. O zmndan bu yana esinden bi dönüş görmediysen bırak bu adamı, bi cacık olmaz. Ailesi kim bilir neler soyluo ki hic anlasmazlik yasamadigi esine bi anda sırtını döndü. Belkide isi namus davasina kadar götürdülerde seninki gurur yapio bilemedim.. Ya esin seni gercekten sevmedi ya da gozlerini hırs bürüdü. Simdi istedigi kadar dogru yaptigini dusunsun, ilerde aklina gelir ben naptim bi sorunumuz yoktu die ama is isten geçer. Sen hakkinda hayirli olani iste. Yolun açık olsun insallah

o hocalardan fayda gelseydi ilk kendi hayatlarını düzeltirlerdi inanmayın öyle insanlara yazık günah paranızada ahiretinizede

Canim ilk konunu da okudugumda cok uzulmustum. O zmndan bu yana esinden bi dönüş görmediysen bırak bu adamı, bi cacık olmaz. Ailesi kim bilir neler soyluo ki hic anlasmazlik yasamadigi esine bi anda sırtını döndü. Belkide isi namus davasina kadar götürdülerde seninki gurur yapio bilemedim.. Ya esin seni gercekten sevmedi ya da gozlerini hırs bürüdü. Simdi istedigi kadar dogru yaptigini dusunsun, ilerde aklina gelir ben naptim bi sorunumuz yoktu die ama is isten geçer. Sen hakkinda hayirli olani iste. Yolun açık olsun insallah
Allah razı olsun aynen dediğin gibi ya kelime kelimesine haklısın teşekkür ederim

X