hocam merhaba

E

erva15

Ziyaretçi
ben 1.5 yıllık evlıyım ve 9 aydır korunmuyoruz fakat henuz hamile kalamdım haftaya cuam ilk defa doktora gıdeceğiz adetlerim çok duzenli 28gunde 1 oluyorum hayatımda da korunmak için hiçbir ilaç kullanmadım hep doğal yontemlerle eşim korundu ama cok streslı bı ınsanım yanı hayataımın her donemlınde hep streslıydım sadece yumurtlama donemı değil ve ayrıca da sağlıkçıyım ama korkuyorum neden olmuyor acaba doktora gıttığımde ne gıbı bır muayene yapar yanı çok endışelıyım ne olur bır akıl verın hocam sağolun

Merhaba erva15,
Eşinizin bir tüp bebek merkezinin androloji laboratuarında Kruger kriterlerine göre sperm sayı, hareket ve morfolojisinin incelenmesi ve yorumlanması gerekiyor. Bu sonuçları bana bildirebilirseniz size daha net yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.Sağlıklı günler geçirmenizi ve doğru-etkili tedavilerle buluşmanızı dilerim.
Op. Dr. Osman Denizhan Özgün
Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

stres demiştim yanı ben cok stresli bı ınsannım hocam mesela benım yarın yumurtlamak için en doğru gunlerımden bı tanesı ve ben bugun cok ağladım aptalca bı nedenden dolayı boyle stresli olduğum halde yıne de hamıle kalabılırmıyım yoksa stres hamile kalmamı engellıyor mu

X