Histeroskopi

Mero4001

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2022
197
60
27
Merhaba kızlar histeroskopi raporumda bilateral tubal ostiumlar açık izlendi yazıyor bu ne demek bileniniz varmı ? Birde histeroskopiyle tüplerin açık olup olmadığı belirlenebilir mi ?

Merhaba kızlar histeroskopi raporumda bilateral tubal ostiumlar açık izlendi yazıyor bu ne demek bileniniz varmı ? Birde histeroskopiyle tüplerin açık olup olmadığı belirlenebilir mi ?
Ben de salı olacağım. Tüplerin durumu belli oluyor mu acaba histeroskopide

Sadece tüp girişleri gözüküyor sanırım tüplerin durumunu merak ediyorsanız hsg çekilinmesi lazım yada bi sorun olursa laporoskopi yapılıyor, histeroskopi rahim içinin kamerayla incelenmesi işlemi
Çok teşekkür ederim hsg çekilmiştim. Doktor baktıktan sonra histeroskopi istedi ofis. İnşallah can acıtan bir işlem değildir çok korkuyorum

merhaba arkadaşlar bende histereskopi olacağım (ofis ) anestezili dedi doktor acaba ertesi gün işe gitmemde sorun olur mu zorlanır mıyım sizce

Evet bu ofis histeroskopi o yüzden anestezi verilmedi. Çok acılıydı dayanamadım. Doktor da yarım bıraktı zaten
Kız saçmalama benimkide ofisti bunu yapan hangi saçma hastane acaba merak ettim anestezili yapılır bu işlem ben anestezili eğitim araştırmada oldum.

Kız saçmalama benimkide ofisti bunu yapan hangi saçma hastane acaba merak ettim anestezili yapılır bu işlem ben anestezili eğitim araştırmada oldum.
Aa eğitim araştırmada olmana rağmen anestezili mi oldun. Yemin ederim kendimi yedim bitirdim sanki işlem hafif de ben abartmışım gibi. Canımdan can gitti. Bilseydim böyle olacağını hiç yaptırır mıydım. Devlet hastanesinde yapıldı anesteziyi sordum hayır bunda yapılmaz denildi. Mahvoldum o basınç acısını hala unutamıyorum

Hangi hastane o ya devlette genelde anesteziyle yapılıyor

bende eylül ayında Rahimde yapışıklık için histereskopi olacağım. Hemde rahime çizik atılacak.

Doktor banada anestezisiz olacak dedi.

Madem anestezi oluyor neden vermiyorlar ki şehir hastanesinde olucam bide

bende eylül ayında Rahimde yapışıklık için histereskopi olacağım. Hemde rahime çizik atılacak.

Doktor banada anestezisiz olacak dedi.

Madem anestezi oluyor neden vermiyorlar ki şehir hastanesinde olucam bide
Lütfen iyi araştırın. Ki işlem de yapacakmış rahminize. Çok acı ve ağrılı bir işlemdi. Olmadı özelde anestezili yaptırın. Gerçekten acısı bir bana mı zordu bilmiyorum ama berbattı

Lütfen iyi araştırın. Ki işlem de yapacakmış rahminize. Çok acı ve ağrılı bir işlemdi. Olmadı özelde anestezili yaptırın. Gerçekten acısı bir bana mı zordu bilmiyorum ama berbattı
birde benim Aşılama sırasında yapışıklıktan dolayı çok fazla canım Yanmıştı. 5 dk süren işlem benim yarım saati geçti öyle zordu.

Doktor bunu bildiği halde nasıl anestezi yazmaz. Tekrar konusucam doktorla o zaman

Ah gerçekten canınızın yanmasına değmez devlet hastanesinde mi yapılacak? Ben devlet hastanesinde oldum anestezi yapılmıyor dendi. Ama bazı arkadaşlar devlette anesteziyle yapmışlar. Yorumları okuyunca anestesisiz olabilir vs diye ona güvendim ben hemşireler de aman işlem 1 dk çok az adet krampı gibi hissedersiniz dediler ama tamamen yalandı. Emin olun acı çekmeye değmez 10 dklık anesteziyle de yaptırılıyor

Şehir hastanesinde yapılacak.
Mutlaka doktorumla konusucam sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…