histereskopi amelyatı ile yapışıklık açma

8500 tl tup bebek ucreti,ortalama 4000 tl ilac ucreti.Sana yapisiklik acildiktan sonra gebe kalma hakkinda ne soledi doktorun canim.Bana yapisiklikla bile bi kac ay deneyin dedi ama dedigim gibi ben cok israr ettim doktoruma tup bebek icin.
Banada deneyin dedi 3 ay olmazsa o zaman histereskopi olursun dedi

Merhabalar dün histeroskopi oldum rahminde polip var dedi doktor ancak ameliyattan sonra polip bulunamadı ama rahmin t şeklinde dedi daha önce hsg filminde t şeklinde çıkmadı normal bulgulardı bununla ilgili bi bilginiz var mı yada yapışıklık olabilir mi bilemedim

T şeklini düzeltmiş mi peki ?

Yok zaten yalanmış benimki tam bi rezillik sağlık bakanlığı dahil bildiğim her yere şikayet edeceğim hastaneyi. Bi Prof a gittim herşey normalmiş para için beni histeroskopi ameliyatına almışlar

İyiki zarar vermemişler boşver haram olsun.
Bende şimdi histeroskopiden çıktım . T şekil düzeldi .
Korktugum gibi olmadı şükür.

Bende değil yapisiklik vardi. Doktorum materegen gel aldırdı. 500 tl fiyata aldim. Fakat sonra hamile kaldım. Bu jelde elimde kaldı. Aldığım günden beri dolapta duruyor. İhtiyacı olana uygun fiyata verebilirim

Eklentiler

• 16002862543753311024573481718339.jpg
    16002862543753311024573481718339.jpg
    140,8 KB · Görüntüleme: 104
Merhabalar ben de rahim yapışıklığından dolayı histereskopi operasyonu geçireceğim jelli ne zaman almıştınız ? hangi şehirdesiniz?

Merhabalar,

Ben kürtaj sonrası histereskopi oldum ama benim yapışıklık değil parça kalmıştı kütajdan.

ama son hsg filmi çektirdiğim de doktorum rahmin içinde bir sıokınıt yok yani bebeğin tutunacağı yerler ii dedi. Yanlız alt tarafta bir yapışıklık görüşdü ufak. Benim de adetlerim şöyle ilk 3 gün normal kanama sonraki 4 gün hep lekeli lekeli bu kadar lekeli olmak normal midir? yani acaba bu yapışıklık hani alanı daralıyorda ondan mı uzun sürüyor lekelenmem şimdi de onu düşünür oldum. Yani eğer düşündüğüm gibiyse, spermlerin geçiişinde de bir yavaşlama olur gibi geliyor aklıma

Merhaba, histeroskopi öncesinde kaç saat açlık gerekiyor? Su da içmemek lazım muhtemelen değil mi?

Merhaba muhtemelen ilacı elinizden çıkarmıssınızdır size ulaşabilmem mümkün mü ilaç için?size Uygun bir fiyatla alabilrim

Canım merhaba baya uzun zaman olmuş sen operasyon geçireli. Sonrasında nasıl bir süreç yaşadın merak ettim. Gebe kalabildin mi? Aslında merak ettiğim gebe kalamam sebebi gerçekten rahim şekli miydi? Bende iki hafta sonra Y şeklimde olan rahmimi düzelttireceğim, acaba sonrasında rahatlıkla gebelik olacak mı merak ediyorum. Birde operasyondan ne kadar sonra denemeye başlayabilirsiniz dedi doktor?

Az önce ameliyat görüntülerimi de izledim kızlar, doktor ahmet göçmen resmen tertemiz yapmış. Çok titiz çalışmış. İdrar keseme yapışık olan tüpümü öyle güzel ayırmış ki pek çok dr un yapmak istemeyeceği bir ameliyat olurdu bence. Hiç zarar vermemiş.
Böylelikle iki farklı dr dan histereskopi ameliyatı olup nasıl olması yada olmaması gerektiğini öğrendim.
Sormak isteyen olursa seve seve tecrübelerimi paylasırım.
Merhaba histeroskopi ile ilgili sormak istedimlerim var, yardimci olur musunuz

X