hipoplazik uterus

Mrb canım, doktorlar zaten bu hipoplazik uterusla nasıl adet olunuyor diye merak etmişlerdi ,bu boyutta düzenli regl olmaz dedi ama benim durumum istisnai olabilir Allahıma şükürler olsun kullandığım kürlerin etkisi olmuş tüp bebek tedavisine aldılar önce imkansız demişlerdi demekki bir şeyi kafaya koyduysan peşini bırakmayacak ve ümitsiz asla olmayacaksın, çünkü ben kendimi her zaman böyle motive ettim her şeyde bir hayır vardır dedim dermanımı aradım ve buldum benim gittiğim doktordan (izmirde Mustafa Yaşar) allah razı olsun onun sayesinde her şey, hiç kimse inanmazken o bana inandı ,doktorumun verdiği bitkiler kişiye özel hazırlanıyor.sana belki daha farklı ilaçlar verebilir,mustafa bey aylık hormon tahlilleri ile takip ediyor en güzel yanıda o bire bir ilgileniyor.Mevlam bir dert verdiyse onun dermanınıda vermiştir ama arayıp bulmak şartı ile inşllah sende bu sıkıntrıları atlatırsın
Mrb bnde sizin gibiyim tedavi oldunuz mu yardımcı olursanız sevinirim

Mrb grubunuz face'de yok çok aradim ama özelden ulasirmisiniz bana acaba bilgi almak istiyorum sizden
Arkadaşlar grubu açtığım şimdi Facebook grubun adı PRİMER AMONER RAHİM HASTALIĞI ADET GÖRMEME (SADECE BAYANA ÖZEL) bekliyorum sizleri Allah tez zamanda bizlere şifa versin Birbirimize orda haberleşelim lütfen burda bazen bulamıyoruz birbirimi

mrb bende hipoplazik uterusum ve hiç adet görmedim:KK43:(26 yaşındayımm.......şuan cyclo-progynova ilacını kullanıyorum bugun 7.gun ve inşallah builac adetimi söker lutfen dua edin bana....?tedavideyim şuan...genetik analiz için kan verdim ve antimülleryan hormonuma baktrcm ama hftaya...?rahim var yumurtalık var kızlık zarımda kapalı değil ortasındaki delik varmış ama tık yok...?bekarım buarada...evlendiğimde cocuğum olurmu...?rahimm boyutları 58*21*27
Nasıl oldurumunuz bendede aynı durum var

Merhaba, ben de evlendikten sonra cocuk sahibi olamayinca tedaviye basladim. Rahim filminin sonucunda hipoplazik uterus yaziyordu. Pco oldugum icin regl en bastan beri duzensizdi. Gebeligime engelin bu oldugunu saniyordum, rahimde bir anomali beklemiyordum. Bir de ben de evlenemeden once pek cok doktora gitmistim pco sebebi ile. Hic kimse rahmin kucuklugunden bahsetmemisti, o yuzden hsg raporu beni fazlasiyla soke etmisti. Sonra birkac kez histereskopi oldum ve rahmin normal rahim ebatlarindan kucuk oldugu soylendi hep. Ama sanirim benim rahmim evet kucuktu ama hipoplazik degildi. Cunku hipoplazik rahmin tanimini okuyunca gebeligin cok zor gerceklesecegi yaziyor ve soyleniyor. Cunku benim tup bebek tedavisi ile ikizlerim oldu, hem de 36.haftaya kadar tasidim bebeklerimi. Kendimi bir mucizeyi bizzat yasiyormus gibi hissediyorum hep.
Sizlere de bu sevinc nasip olsun,
Cani gonulden isterim bunu.
Merhaba benimde 4. Tüp bebek denememde rahmimin ufak olduğu söylendi histeroskopiyle rahim genişletme yapılıcak dendi sizde böyle bir uygulama yapıldımı?

Mrb canım, doktorlar zaten bu hipoplazik uterusla nasıl adet olunuyor diye merak etmişlerdi ,bu boyutta düzenli regl olmaz dedi ama benim durumum istisnai olabilir Allahıma şükürler olsun kullandığım kürlerin etkisi olmuş tüp bebek tedavisine aldılar önce imkansız demişlerdi demekki bir şeyi kafaya koyduysan peşini bırakmayacak ve ümitsiz asla olmayacaksın, çünkü ben kendimi her zaman böyle motive ettim her şeyde bir hayır vardır dedim dermanımı aradım ve buldum benim gittiğim doktordan (izmirde Mustafa Yaşar) allah razı olsun onun sayesinde her şey, hiç kimse inanmazken o bana inandı ,doktorumun verdiği bitkiler kişiye özel hazırlanıyor.sana belki daha farklı ilaçlar verebilir,mustafa bey aylık hormon tahlilleri ile takip ediyor en güzel yanıda o bire bir ilgileniyor.Mevlam bir dert verdiyse onun dermanınıda vermiştir ama arayıp bulmak şartı ile inşllah sende bu sıkıntrıları atlatırsın
Merhaba tüp bebek tedaviniz nasıl sonuçlandı? Bendede rahim küçük fakat düzenli adet olabiliyorm 4 başarısz tüp bebekten sonra doktorlar olumsuz konuşmaya başladı. Sizde durumlar nedir

X