Hip dips bölgesi liposuction ve yağ enjeksiyonu-Burun ucu estetiği -2024-Mehmet Ketene-Ramazan Ergün Uğurlu-Hacettepe Gencay Üstün

Merhaba Aralık ayında Gencay hoca da göğüş büyütme ameliyatı oldum ve çok memnun kaldım. Genç bir doktor ama çok başarılı ve işini gerçekten severek yapan biri.
Merhaba bu Gencay hoca'nın numarası nedir soy ismi nedir nasıl randevu alabiliriz

Merhaba doktorunuz kim acaba memnun musunuz bende aynı işlemleri düşünüyorum karın germe bbl lipo ek olarak kollarada lipo istiyorum İstanbul’daki doktorlar çok uçuk fiyatları var ya of şu doktor bulmak güvenmek işi ne zormuş birde işin içinde uçuk bir fiyat olunca insan bin kez düşünüyor

Gencay Üstune de gittim ama ben karın germe istemiyordum liposection ve yağ enjeksiyonu istedim oda liposection yapmam dedigi icin malesef ona degil Keteneye oldum. Suan son geldigim durumdan hic memnum degilim. Eskisinin aynisiyim uzerine bide gobek bolgem oyle gobekli biri olmadıgim halde suan cukur cukur bildigin sira dag gibi bosuna yaptirmis gibi hissedoyorum 6 ay bekle dedi bekleyecegim bakalim ama sonucun bisey degisecegini sanmiyorum

j lasma yaptırmadınız mı doktorlar genelde ya j plasma ya da germe yapıo yoksa dalgalanma oluyormuş zaten

J lasma nedir ilk defa duyuyorum. Benim doktor direk liposection yapti ve dag bayir suan . Bu nasil gececek bilmiyorum
J plasma yapıyorlar o dalgalanma için doktorumuz kimdi? Birde kaç litre yağ çektiler az yağlanmada ve karın kası ayrıı değilse sadece lipo ve bbl yapıolar eğer fazla yağ alacaklarsa germe yapıolar yoksa dalgalanıyor. J plasma hala yaptırabilirsiniz ama her doktor yapmıyor bi araştırın birde poponuzu beğendiniz mi yoksa tek sorun dalgalanmamı

benim popo degil hip dips denilen bölgeydi. Ancak suanki durumda ayni sekilde duruyor. Lipo yaptirmamin asil nedeni kilo vs. Degil yag enjeksiyonu ile hips dips bolgesinin doldurulmasiydi. Suanki sonuca gore degisen bisey yine olmadı malesef

benim popo degil hip dips denilen bölgeydi. Ancak suanki durumda ayni sekilde duruyor. Lipo yaptirmamin asil nedeni kilo vs. Degil yag enjeksiyonu ile hips dips bolgesinin doldurulmasiydi. Suanki sonuca gore degisen bisey yine olmadı malesef
Peki oraya kaç cc yağ enjekte ettiler aslında doktorunuz bunu öngörmesi lazımdı. Dalgalanma malesef sadece lipoda oluyor bnde olucam ameliyat görüşmediğim doktor kalmadı bayağıdır araştırıyorum dalgalanma boyutu çok mu foto atabilirmisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…