Göz Makyajı Hint sürmesi kullanan varmı arkadaşlar...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

*angel*

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
251
5
40
Herkese merhaba bir arkadaşım gezi için hindistana gitmişti.
Bana da gelirken hint sürmesi getirmiş.
Gerçekten mükemmel.Akmıyor,bulaşmıyor ve sürümü harika.hihoyyyt
Ayrıca kirpikleri de beslermiş.Sabah makyajımı yaparken gözümün üzerine ve altına sürüyorum,akşama kadar sabah ki gibi duruyo.
Acaba türkiye de de varmıdır bu sürmeden,biticek diye çok korkuyorum.:1no2:

denediğim bütün kalemler akyo sanırım benimde srme kullanmmgeekiyor yanlız benim merak ettiğim bu sürme rahat oluyomu sürerken bulaşıyomu ne yardımıyla uyguluyosunuz gözün içinemi yoksa alt kirpik hizasınamı sürülüyo bide temizlendiğinde tamamen çıkıymu?amma sordum dimi:)

'KARıSHMA HıNT SÜRMESı' adlı hint sürmesinin gitti gdiyor sitesinde satılırken gördüm.Sanırım bulunabiliyor.Bende deneyeceğimn heves ettim şimdi :))

denediğim bütün kalemler akyo sanırım benimde srme kullanmmgeekiyor yanlız benim merak ettiğim bu sürme rahat oluyomu sürerken bulaşıyomu ne yardımıyla uyguluyosunuz gözün içinemi yoksa alt kirpik hizasınamı sürülüyo bide temizlendiğinde tamamen çıkıymu?amma sordum dimi:)

canım bu sürme çok yumuşak ve çok rahat sürülüyor.
ben kirpik diplerime uyguluyorum.
temialemeside gayet rahat ,hemen çıkıveriyo

bendede blue heaven kajal diye bir sürme var süper ya sabah sürakşama kadar aynı siyalıktabenim gözlerim aşırı hassas sulandırmıyoda ben ülkeler fuarından almıştım ama geçen gün sürerken dibinden kırdımsenağlama.ama çare tükenmez dibinden peçeteyle tutup sürüyorum onun gibisi yokki neyapayımsositososito ama birde flormarın bir tarafı beyaz bir tarafı siyah kalemi var waterproof oda süper tavsiye ederima.s

Eşim de bana Blue Heaven getirmiş. Aynı üründen Oriflame satıyordum/kullanıyordum.
Bitenler korkmasın Oriflame'de var

Son düzenleyen: Moderatör:
X