Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Hindistan cevizi yağı kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
kızlar selam.

yağın son kullanma tarihi geçti ama baya var hala elimde. kokusu vs güzel. bikaç kez kullandım bi sıkıntı olmadı nedersiniz kullanmaya devam edeyim mi atayım mı?
çok olmuş alalı bilemedim ki
yağı ısıtıp kullandıysan belki zararı olabilir
ama buzdolabında veya oda sıcaklığında kaldıysa bence bir problem olmaz
mesela ben yemeklik zeytinyağını tezgah altında saklıyorum ve iyi yağ bulduğum zaman 5-10 lt alıyorum bana 1 yıl rahat yetiyor ama bozulduğunu hiç görmedim

yok ısıtmıyorum hiç iyi muhafaza ettim. karanlıkta ve hiç elimi dokunmadım hep steril şırıngayla çektim yani mikroplar bile bulaşmamıştır.

saçlarıma sadece kullanıyorum uçlarına özellikle bol bol kullandım zaten bitmek üzere bi sıkıntı görmedim ama kokusu baya güzel. ekim son kullanma tarihi idi ama sanırım bikaç hafta daha idare eder gibi teşekkürler canım cevabın için

4- 5 defa hindistan cevizi yagi ile bakim yaptım. Üstelik en az 6 şar saat beklettim. Ve yikadiktan sonra saçlarımı berbat etti. Cok dolaştı zor taradim. 2 kere sampuanliyordum bakimdan sonra. Bugun bir kez daha bakım yaptım bu kez 1 kez sampuanladim ve yikadiktan sonra da biraz surdum saclarima. Eskisine gore daha kolay açıldı. 2 kez sampuanlamak butun yagi alıp götürüyor mu niye boyle oldu anlamadım. Herkes de cok beğenmiş yağı. Benim gibi memnun kalmayan yok mu arkadaşlar

Ben duş alacağım zaman yapiyorum aksam saat 20.00 de süruyorum hindistan cevizi yağinı 00.00 de duşumu aliyorum hem yumuşacık oluyor hem de mis gibi kokuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…