Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Hindistan cevizi yağı kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

ayakkabidelisiii

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2015
36
13
Kullananlar zaten mucizelere tanık olmuştur. Kullanmayanlar da bi an önce kullanmaya başlasınlar :)

"Kırıklarım çok fazla"
"Artık tarak girmiyo saçıma"
"Saçlarım yoluk yoluk"

Canım hindistan cevizi yağını sür saçlara saçlarında rahatlasın kafan da :)

Kızlar cidden ben bu yaşıma kadar bu kadar hızlı ve güzel etki eden bişey daha görmedim.
Deneyin ! MUTLAKA DENEYİN :)

Ben bu yağı 2 3 ay önce aldım.
Normalde nemlendirici olarak kullanıyordum.
Dün ilk defa saçımda da kullandım.
Saçlarım yumuşacık oldu ve yatıştı.
Düzenli olarak kullanmayı düşünüyorum.

bende bir çok yağı uyguladım vücuduma ve saçıma ama katı olarak satılan bu yağı bi vloggerda gördüm denedim. İnanılmaz bi etkisi var bence. Anlatıldığı kadar olduğunu düşünmüyodum aslında ilk başta ön yargılıydım ama gerçekten çok çok iyi geldi banada

sıvı minik şişede olanından bir haftadır falan duş sonrası saçıma sürüyorum çalı süpürgesi gibi saçlarım yatışmaya başladı benimde şekil alabiliyor en azından

Haftada 1 kullanıyorum saç diplerime dip boyası yaparmış gibi uyguluyorum sonra az miktarda boy ve uçlarına sanki boya yaparmış gibi. En fazla 2 saat bekledim ben

Ben gece yatmadan haftada bir kez tum dipten uca uyguluyorum sabah kalkinca yikiyorum saclarimi daha hizli uzatti saglikli hale getirdi daha parlak nemli yapiyor diger yaglardansa hindistan cevizi yagini tek gecerim

sıvı minik şişede olanından bir haftadır falan duş sonrası saçıma sürüyorum çalı süpürgesi gibi saçlarım yatışmaya başladı benimde şekil alabiliyor en azından

Ben genelde gece yapmadan önce sürüyorm sabah yıkıyorm ama benim kullandığım katı yağ

Kizlar yağı nasil kullaniyosunuz ne zamanlar ne sıklıkla bi aciklar misiniz?

Ben her fırsatta kullanıyorm en az haftada 2-3 ve 2-3 saatten kısa olmazsa çok faydasını görürsün bence

Haftada 1 kullanıyorum saç diplerime dip boyası yaparmış gibi uyguluyorum sonra az miktarda boy ve uçlarına sanki boya yaparmış gibi. En fazla 2 saat bekledim ben

Ben en az 2 saat bekletiyorm bence daha iyi nüfus ederse daha fazla etki eder

Ben gece yatmadan haftada bir kez tum dipten uca uyguluyorum sabah kalkinca yikiyorum saclarimi daha hizli uzatti saglikli hale getirdi daha parlak nemli yapiyor diger yaglardansa hindistan cevizi yagini tek gecerim

Kesinlikle haklısın diğer yağların hepsi ya uzatmaya ya da yıpranmaya karşı etkili ama hindistan cevizi yağı her ikisinde de işe yarıyo

hangi marka yağ kullandınız kızlar, saçlarımda kırık yok ama çok kuru mat, denizden dolayı keçe gibi oldu.

Benimki mecitefendinin bilindik bi marka kullanırsan daha iyi olur. Benimde çok yıpranmıştı saçlarm 1 ay içinde kendine geldi uzun süredir kırıklarımı almıyoken ve kızıl saç kullandığım için hep üst üste boya yapmama rağmen kuaförüm bile saçlarıma iltifat ediyor :) beni oldukça mutlu etti bu yağ seni de ediceğinden eminim. Tatildeyken bile keşke yanıma alsaydım diye geçirdim vazgeçemiyorm artk :)

Bende sürekli kullanıyorum hindistan cevizi yağını vazgecilmezimdir. Hem haftada 1 kez diplerine masaj yapip bakim yapiyorum. Hem de her banyodan sonra elime azicik alip sac uclarina ve govdesine yediriyorum cok guzel oluyor az alinca hic yaglida durmuyor

BAYNLAR YAĞI ÇATLAKLAR İÇİN KULLANAN OLDU MU ? CİLDİM VE SAÇLARIM İNANILMAZ DERECEDE KURU CİLDİMEDE UYGULASAM İYİ SONUÇ ALIRMIYIM SİZCE ?

BAYNLAR YAĞI ÇATLAKLAR İÇİN KULLANAN OLDU MU ? CİLDİM VE SAÇLARIM İNANILMAZ DERECEDE KURU CİLDİMEDE UYGULASAM İYİ SONUÇ ALIRMIYIM SİZCE ?
Selam,
Hindistan cevizi yağını yüz içinde maske olarak kullanan ünlüler var. Onlardan gördüm bende denemeyi düşünüyorum alıp hem saçım, hem yüzüm için. Yüzün için bütçeni sarsmazsa kiehl'sın gece serum yağı gibi bir ürünü var. Benim cildim akneye yatkın olduğu için kullanamıyorum ama gidip ücretsiz tester alıp deneyebilirsin.

Canım çatlak oluştuktan sonra işe yarar mı bilmiyorum ama hamileyken falan hindistan cevizi sürersen kesinlikle hiç çatlama olmuyor. Ben hindistan cevizi yağıyla 2-3 günde bir masaj yaparım yüzüme bazen de kayısı çekirdeği yağıyla. çok faydasını gördüm bu yağın hem saçıma hem cildime ama cildine sürerken bi iki damla sür aşırıya kaçma yağlanma yapmasın

geçen hafta watson dan aldım .. yüzüme bir kere uyguladım saçlarıma denemedim

enim cildim çok çok kuru 1 2 damla nasıl yetecek bilemedim şimdi. geçen hafta aldım umarım sorunuma çözüm olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…