hidennisko isimli arkadasım bende dikişliyim:)

ben ilk zamanlar akıntı sanmıştım ama sonra dikkat edince akıntı olmadığını anladım. hani adet olunca hissedersin ya sıcak sıcak öyleydi. gelen suydu yani akıntıdan çok farklıydı resmen su geliyordu. ama doktorum o zaman gebelik kesesinin sağlam olduğunu söylemişti. o gelenin rahim ağzında açılma olduğundan rahimden gelen önemsiz bi sıvı olduğunu söylemişti. senin gelen normal akıntıdır korkma bazı dönemlerde akıntıda artış olurmuş. zaten dikişte atılmış sana aklına kötü şeyler getirme. gebelik kesesinden gelen bişeyse zaten doktorlar farkediyor ultrasonda bunu.

ben bu açılma ve dikiş konusunu merakımdan doktoruma sormuştum artık yapılmıyo dikişin faydası olmadığı görüldü demişti ama eski doktorlar dikiş yöntemini hala uyguluyo demişti çok şükür öyle bi problemim olmadı sizlerede sağlıklı günler diliyorum

sağol arkadaşım be ne güzel moral veriyorsun sen öylekafamçokkarıştı
bu arada doktorun dogru bir bilgi vermemis cunku dikis sonrası basarı %90 oranında sengözlerimebaksanab

hidennisko canımmmmm pardon yanlış birşey yazdığımı düşünmüyorum moralini bozduysam özür dilerim yani gerçekten hamilelik çok hassas bi konu allah sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin.

hidennisko canımmmmmm gerçekten moralini bozduysm özür dilerim hamilelik çok hassas bi duygu yani yanlış birşey yazdığımı düşünmüyorum üzüldüm şimdi allah sağsalim bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin

sağol arkadaşım be ne güzel moral veriyorsun sen öylekafamçokkarıştı
bu arada doktorun dogru bir bilgi vermemis cunku dikis sonrası basarı %90 oranında sengözlerimebaksanab

evet canım bende dikiş sonrası başarı oranının %90 larda olduğunu duydum.hatta internet sitelerinde bile yazıyor.sen moralini yüksek tut çoğu gitti azı kaldı :) sen dikişini attırmışsın önlemini almışsın.ya biz bu haftalarda öyle bişeyle karşılaşırsak allah korusun çok geç kalmış olucaz.her an herkesin başına gelebilecek bişey

kızlar çok gecmiş olsun...inşallah hepimizde sağlıklı şekilde bebeklerimizi kucagımıza alıcaz...sakın üzülmeyin...tıp çok ilerledi...herseyin çaresi var...siz önlemlerinizi almıssınız ve elinizden geleb herseyi yapıyorsunuz...rabbim bu çabaların karsılıgını boşa çıkarmaz...bebeğiniz dogduktan sonra onukucagınıza aldıgınızda bunların hiç biri aklınıza gelmeyecek gelsede iyiki dayanmısım diyeceksiniz...

evet canım hidennişkoya katılıyorum,ama sana bunu soyleyen doktora gitme artık bence..rahim agzı yetersizliginde dikişten baska uygulanan bi yontem yok ve %90 sonuc veriyor..cok guldum doktoruna:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…