hiçbir topiğe uymayan yeni gelen kızlar gelin tanışalım sohbet edelim herkese açığız

yaren003

kocasının bi tanesi
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2013
455
0
slm kızlar şöyle bi kaç topik gezdim baktım iki kişi konuşalım yeni gelenleri kabul etmeyelim düşünceleri oluşmuş gelin burada konuşalım kızlar hadi bekliyorumm=)) şimödidenn hoş geldiiniz hepiniz deee..=)

Hopp ben geldim :KK55:hayırlı ugurlu olsun bol bol sohbetler geyikler olur ins. :KK76:

inşallah cnmm yhhaa ben olmassam sen yürüt burayı ben bii gün giriyorum bi gün giremiyorum yhhaa =)) ee anlatt bklmm =))

Tamam ben yuruturum sen yokken :KK53:eşin varkende kaç gel bK benimki film izliyor ben geldim:KK53:un kurabıyesı yıyorum bırde nane limonlu yeşil çay içiyorum:KK56:sen napıyosun tatlım ne var ne yok

Tamam ben yuruturum sen yokken :KK53:eşin varkende kaç gel bK benimki film izliyor ben geldim:KK53:un kurabıyesı yıyorum bırde nane limonlu yeşil çay içiyorum:KK56:sen napıyosun tatlım ne var ne yok

ooo harikasınn tatlım bn girince beni yanlız bırakmıyo basıma gelio tuşlara falan basıyo bnle ilgilen diee bırakmak zorunda kalırım ama yarın falan girerim 12 12 ymiş yarında gider sanırım işe ..senin eşin ne iş yapıyorduu...

bu arada un kurabiyesini tarifini yazsana ben cok seviyorum ama beceremem diee hiç yapmaya kalkmadım nettekilerde ölcüleri hep farklı veriyoo damağa yapışıyo dimi ben öle seviyorumm=)))

ooo harikasınn tatlım bn girince beni yanlız bırakmıyo basıma gelio tuşlara falan basıyo bnle ilgilen diee bırakmak zorunda kalırım ama yarın falan girerim 12 12 ymiş yarında gider sanırım işe ..senin eşin ne iş yapıyorduu...

Askeri personel benımkı En Büyük TÜRKİYEpazar gunu benımkınınde mesaisi var

bu arada un kurabiyesini tarifini yazsana ben cok seviyorum ama beceremem diee hiç yapmaya kalkmadım nettekilerde ölcüleri hep farklı veriyoo damağa yapışıyo dimi ben öle seviyorumm=)))

Bu hazır kurabıye cnm bak resmide bu tam tariif ettıgın gıbı yumusacık agızda dagılıyor eşim bu kurabıyeyı cok sevıyor favorımız bu
Kahkecizade bu lınkte un kurabıyesı olanı bul

Son düzenleme:
cnm ben cıkıyorum eşim geliyormuş gelen olursa ilgilenir misinn hadii öptümm iii akşamlarr yarın burada olursan görüşürükk=))

cnm ben cıkıyorum eşim geliyormuş gelen olursa ilgilenir misinn hadii öptümm iii akşamlarr yarın burada olursan görüşürükk=))

Tamam canım iyi geceler gelen olursa ben agırlarım:KK1:bende cıkarım bıraz sonra bekleyim gelen olur belkı:KK53:

X