Hiçbir belirtisi olmadan gebelik öğrenen var mı?

Eminim ki böyle ani süprizler yaşayan ve ümitsizliğe kapıldığı anda hamile olduğunu öğrenen anneler vardır , bize umut olun 🥲
Belirtin yok mu canım hiç benim var ama regl de de oluyor bu belirtilerim hatta bugün çatlamanın 9.günü sabah test yaptım ve negatif umudum pek yok ama varsa yarın çıkar yoksa zaten ya pazar yada pazartesi regl olurum daha önce varsa 10.gün çıkardı 😏hafif kasık batmalarım oluyor ara ara göğüs şiş ve ağrıyor bunlar aynı zamanda regl belirtisi de bakalım

Belirtin yok mu canım hiç benim var ama regl de de oluyor bu belirtilerim hatta bugün çatlamanın 9.günü sabah test yaptım ve negatif umudum pek yok ama varsa yarın çıkar yoksa zaten ya pazar yada pazartesi regl olurum daha önce varsa 10.gün çıkardı 😏hafif kasık batmalarım oluyor ara ara göğüs şiş ve ağrıyor bunlar aynı zamanda regl belirtisi de bakalım
Ya bende de var bişeyler ama umut edip üzülmekten korkuyorum

Yaaa ne var canım hadi inşallah test mi yaptın
Hafif göğüs hassasiyeti zaman zaman da bel ve kasık ağrısı var , test pazartesi yapmıştım negatif çıktı sonra tekrarlamadım kendime söz verdim Trendyoldan prodoctor erken gebelik testlerinden aldım onlar gelene kadar dayanıcam 7 gün var bat a muhtemelen testler 3-4 güne anca gelir geldiğinde yapıcam

X