Rüya Yorumları Hiç Rüya Etkisinde Kaldınızmı?

ablana da biraz hak versen ne kaybedersin ki?
insan kötü bir rüya gördüğünde etkisinden çabuk kurtulamaz. hele ki benim gibi rüyalarla cebelleşen biri ise çok daha fazla etkilenmiştir. tek amacı sana bir şey olmaması. evet bunu gerçekleştirmek için uyguladığı yol pek hoş değil ama bence biraz tolerans gösterilebilir bir durum.
sen de yarın çıkmayıverirsin de başka bir gün çıkarsın?
ablana hak verdim açıkçası. -şuana etkisi çok fazla olan -bir rüya görmüştü bir defasında.. günlerce etkisinden çıkamadım, anneme de anlatamadım ve kimseye o rüyadan bahsedemedim. hala etkisi geçmedi o rüyanın bende inanması güç ama. ben bu rüyayı orta okuldayken görmüştüm. bazı geceler rüyamda o rüyayı gördüğümü görüyorum ve ağlayarak uyanıyorum.. birazcık ablanı hoş gör bana kalırsa..

bende bu yasima kadar bir kere ruyamin etkisinde kaldim oda babami allah acisini gostermesin vuruyolardi aglayarak uyandim sabah 5 30 gibiydi ki babam evde yoktu ise gitmisdi ve ben hemen annemin yanina gidip babami aramasini soyledim aglayarak ona anlatmisdim ki su an bile gozum doldu...oyle iste ya kaldim halada unutamiyorum...allahim kotu ruya gordurmesin bidaha...

alla alla çok ilginç.demek ki ablan baya bi etkilenmiş.nası bi rüya gördüyse artık.nese sende bi müddet çıkma bakalım.1-2 gün felan sakinleşirler belki.

valla gaybi sadece allah bilir seninkilere bunu anlatmaya calis bencee,seytani ruya vardir rahmani ruya vardir,rahmani ruyayida rabbim kalp gozu acik olan insanlara gosterir,bu zamandada boyle insanlar bulmak zor bence,ablan bi nevi batil bi is yapiyor ,tmm ruyasinda seni gormus olabilir senin icin endiselenmis olabilir ama butun herkesi korkutmak bence kotu bi durum,,,insallah hatasini anlar,

inşallahhh.. Tamam bana anlattın bende seni telkin ederek abla yok öle bii delimisin ben kendimi bilmiyormuyum saçamalama dedim rahatlattım onu ee daha nediye anneede anlatırsındaaa zaten yaşlı kadın zaten üzerime çok titreyen biri ne diye bunu yaparsın beni sıkıntıya sokarsınkii

ablana da biraz hak versen ne kaybedersin ki?
insan kötü bir rüya gördüğünde etkisinden çabuk kurtulamaz. hele ki benim gibi rüyalarla cebelleşen biri ise çok daha fazla etkilenmiştir. tek amacı sana bir şey olmaması. evet bunu gerçekleştirmek için uyguladığı yol pek hoş değil ama bence biraz tolerans gösterilebilir bir durum.
sen de yarın çıkmayıverirsin de başka bir gün çıkarsın?
ablana hak verdim açıkçası. -şuana etkisi çok fazla olan -bir rüya görmüştü bir defasında.. günlerce etkisinden çıkamadım, anneme de anlatamadım ve kimseye o rüyadan bahsedemedim. hala etkisi geçmedi o rüyanın bende inanması güç ama. ben bu rüyayı orta okuldayken görmüştüm. bazı geceler rüyamda o rüyayı gördüğümü görüyorum ve ağlayarak uyanıyorum.. birazcık ablanı hoş gör bana kalırsa..
Rüyasını anlattıktan sonra nekadar korktuğunu sesinin titrediğini ve hala kapatırken sakın belinay sakın bi hata yapma dediğinide biiliyorum korkmuş evet hakveriyorum aa bu şekilde kısıtlama hiç hoş değilkii beni bilen biliyo zaten özelliklede alem biliyoo yetiştirilme tarızımı kafayapımı falan..
bende bu yasima kadar bir kere ruyamin etkisinde kaldim oda babami allah acisini gostermesin vuruyolardi aglayarak uyandim sabah 5 30 gibiydi ki babam evde yoktu ise gitmisdi ve ben hemen annemin yanina gidip babami aramasini soyledim aglayarak ona anlatmisdim ki su an bile gozum doldu...oyle iste ya kaldim halada unutamiyorum...allahim kotu ruya gordurmesin bidaha...
Amiin canım inşallah Görmessin biradahaa
alla alla çok ilginç.demek ki ablan baya bi etkilenmiş.nası bi rüya gördüyse artık.nese sende bi müddet çıkma bakalım.1-2 gün felan sakinleşirler belki.

İnşallahhhh diyorum artık

Kaldım ama anlatamam yoksa yine hatırlar etkisine girerimmirmirmirmir

sızı gece gece korkutmak ıstemem ama ruyamda bana çok karabasan basar.. her yolu denedım yıne de ayda bır ıkı kere bogulmadan geçmıyor benım için :1no2:

sızı gece gece korkutmak ıstemem ama ruyamda bana çok karabasan basar.. her yolu denedım yıne de ayda bır ıkı kere bogulmadan geçmıyor benım için :1no2:

canım bekarken ablamada oluyordu.. gece bağırıyorum ama sesimi duyan olmuyor bağırıyorum ama sesim çıkmıyor diyordu.. sanırım şimdi öle bişi yok artık çok şükür.. nuskasını var üstünde süreklii onu çıkarınca rahatsız oluyoor..

o nuskadan yaptırmak ıstıyorum aslında. bu çok kötu bırşey arkadaşlar o kadar cok nefessız kalıyorum kı; ertesı gun vucudumun butun kasları agrıyor gerılmekten. bılımsel bır açıklaması olması lazım aslında.

canım bekarken ablamada oluyordu.. gece bağırıyorum ama sesimi duyan olmuyor bağırıyorum ama sesim çıkmıyor diyordu.. sanırım şimdi öle bişi yok artık çok şükür.. nuskasını var üstünde süreklii onu çıkarınca rahatsız oluyoor..

konuşabılsem geçıyor zaten. ama gözlerım acık sadece nefes almaya calışıyorum. eşimi göruyorum ama ne seslenebılıyorum ne hareket edebılıyorum

dua edıyorum, abdestsiz asla uyumam, bu ılletten kurtulamadım. çoculugumdan berı debelenıp dururum.

bırde ben kardeşımı ruyamda görmuştum, kucagına, boynunda kırmızı kurdelelı, mavı bır muhabbet kuşu konmuştu. daha sonra o kuş erkek bebek olmuştu. kardeşıme ruyayı anlattım, o da adetım geçıktı bır test yaptırayım dedı ve hamıle oldugunu ogrendık. buna ınanamamıştım. şok oldum resmen.

dedimya bir bilene en yakın cami hocasına git bir din adamına sor elbet nuskayı yapacak bi hoca vardır seni rahatlatacak..

bırde ben kardeşımı ruyamda görmuştum, kucagına, boynunda kırmızı kurdelelı, mavı bır muhabbet kuşu konmuştu. daha sonra o kuş erkek bebek olmuştu. kardeşıme ruyayı anlattım, o da adetım geçıktı bır test yaptırayım dedı ve hamıle oldugunu ogrendık. buna ınanamamıştım. şok oldum resmen.

heh işte ablam 2 kaydirigubbakcemile3

dedimya bir bilene en yakın cami hocasına git bir din adamına sor elbet nuskayı yapacak bi hoca vardır seni rahatlatacak..

tavsıyenı uygulayacagım canım. çok kıbarsın. ınşaallah artık son bulur bu kabus. ablanın da ruyasına gırmış sanırım. ama nasıl oluor boyle bır şey hala şaşkınlık ıçındeyım. hayatımda hıç dogru duzgun ruya görmem ama bu kurdalesıne kadar nettı. Şaşırdıııkkk. ben ruyaya yatıp bunu meslek edıneyım dedım ama arkası gelmedı delikafadulden benım meslek başlamadan bııttıı. :dilcikar:

aman boşver canım rüya ve etkisinde klmak inan berbat bişi

Bir kere rüyamda eşime Adriana Lima gidip cins cins hareketler yapmıştı,eşim de mutlu olmuştu o rüyadan sonra 2 hafta falan eşimden resmen soğumuştum haaa.Kadının güzelliği benim aklımı başımdan aldı galiba
:1shok:

Kızlar karabasan ben de çok yaşıyordum hele ilk evlendiğimde eşim evden çıktıktan sonra,kabuslar görüyordum sürekli ve çok sıkışıyordum.

Son düzenleme:
X