Hiç komik degilmiş.

Merhaba , belki yazanlar olmuştur cevapları okumadım. Ben de hamilelikte sizin gibi kilo almıştım normalde zayıfımdır ben asla horlamam ama sanırım o kadar kilo alınca horlamaya başlıyor insan . Kendi horultuma uyanırdım o derece. Sonra Doğum yapınca emzirmenin de etkisiyle yavaş yavaş kilo verince horlama olayı da kendiliğinden geçti, yüksek yastıkta yatmayı deneyin Doğuma da az kalmış geçecektir Allah’ın izniyle .. sağlıkla alın bebişinizi kucağınıza

inşallah uyku apnesi değilsinizdir..kocaman bir cihazla uyumaları gerekiyor bildiğim kadarıyla uyku apnesi yaşayanların.

Büyük hastanelerde uyku labaratuvarı ve uyku poliklinikleri oluyordu bir zmanlar hala var mı bilmiyorum bir araştırın isterseniz.

20 kilo çok fazla canım hamilelikte.Sen bence kendi doktoruna sor kadın doğum uzmanına o seni yönlendirir.

Ama benimki burunda degil bogazda sanki ? o tikanmayi bogazda yaşiyorum

Öncelikle hamilelik ve birden kilo artışı olduğu içindir diye düşünüyorum. Ben kilolu olarak hamile kaldım ve mide diyafram ve akciğerimi hissediyorum resmen hepsi bir arada. Doğum ile epey rahatlarsınız. İstanbul'da iseniz kartal eğitim araştırma hastanesine uyku bölümü var oraya gidin. Başka şehirlerdeki araştırma hastanelerine vardır kesin.
Sağlıkla gelsin bebelerimiz
.

Ben de hamileligimin son aylarinda horluyormusum.dogumdan sonra sikayetleriniz gecebilir.ama yine de doktorunuzla konusun bu durumu.

İlahi güzel anne ☺
Bir hafta sonra zaten, yaklasik 1 2 sene boyunca pek verimli uyuyamayacaksin
Hamilelikten önce yoksa büyük ihtimalle hamilelikle beraber ortaya çıkan bir durumdur, kilo verdikce gecer

Ya herkes diyor agrilardan uyuyamaz uyanirsin diye. Benim cok sükur oyle agrim falan yok. Sadece bu tikaniklik ve nefes kesilmesi beni mahfetti bir haftadir. O kadar kotu ki boguluyorum saniyorum. Agzimdan nefes aliyorum sanirim geceleri sabah baya bir bogaz agrisi oluyor.
Şimdi tahminen 1 haftaya dogum olacagi icin son gunlerimin tadini cikarayim dedim ama olmuyormuş işte. gecen hafta asiri yoruldum cunku. Şimdi aksam 9 da yataga gecsem uyuyorum uykudan uyaniyorum 5 dk icinde geri daliyorum hep bir halsizlik uyku hali... gercekten son haftalar cok zormuş

Hamilelikten o doğurun geçer.
Ayrıca verimli uyku demişsin bu cümle beni güldürdü alış bebeğim bu duruma vücudun uykusuzluğa hazırlıyor kendini. Allah hayırlı doğumlar nasip etsin.

Hamilelikten o doğurun geçer.
Ayrıca verimli uyku demişsin bu cümle beni güldürdü alış bebeğim bu duruma vücudun uykusuzluğa hazırlıyor kendini. Allah hayırlı doğumlar nasip etsin.

Ama bu hariç şikayetim yok gece 10 kez uyaniyorum aslinda evet vucut kendini hazirliyor da olabilir

Hamileyken 20 ustu kilo aldim ve bende horluyordum. Kbbye gittim bana kilodan dedi. Kilo alinca olabiliyormus. Dogurdum kilo gidince horlama kesildi. Simdi benim horlamama gulen adam kukruyor yatakta. Gun intikam gunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…