Göz Makyajı Hiç kaş çıkmamış yerden kaş çıkartılabilir mi?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

jennyy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2011
2.011
99
Kaş şeklimi değiştirmek istiyorum. Ama alt kısımda hiç çıkmayan yerler var.
Oradan kaş çıkarttırabilir miyim ki? Arkadaşım badem yağıyla olmayan yerden çıkarttığını söylemişti.
En etkili yöntem nedir sizce? Jiletliyorum falan ama.:KK43:(

bencede badem yagı etkili canım,senin durumuna kaş küsmesi derler badem yagının zararı yok ben bi dene derim sarımsakta çıkartıyormuş ama kokudan bayılırsın falan en iyi badem yagıı :) he bu arada kaş alırken ters yöne doğru alımdada kaş küsebiliyormuş aklında bulunsun :)

Ya küsen kaş değil. Daha önce orada hiç kaş çıkmamıştı. Kaşımın hemen altı biraz doldurmak istiyorum orayı. :KK43:

Ya küsen kaş değil. Daha önce orada hiç kaş çıkmamıştı. Kaşımın hemen altı biraz doldurmak istiyorum orayı. :KK43:

hmm benimde kaşımın içinde oyle bi sorunum var canım sanki çizdirmişim gibi duruyo.ben çaresini boyamakta buldum ne denediysem kendiliğinden hiç kaş çıkmadı orda ama inş sen bulursun formülünü.

reklam yapmak gibi olmaz umarım ben haziranın başından beri mavalanın kaş kirpik uzatıcısını kullanıyorum hiç olmayan yerlerde küçük küçük tüyler farkettim kaşımda ilk ay..sonra denemek için hiç çıkmayan başka bir yerine bir aydır her akşam ısrarla bolca sürüyorum bugün oralarda da minik tüyler gördüm umarım kalınlaşırlar..belki işinize yarar..bende badem yağı hint yağı falan işe yaramadı..

reklam yapmak gibi olmaz umarım ben haziranın başından beri mavalanın kaş kirpik uzatıcısını kullanıyorum hiç olmayan yerlerde küçük küçük tüyler farkettim kaşımda ilk ay..sonra denemek için hiç çıkmayan başka bir yerine bir aydır her akşam ısrarla bolca sürüyorum bugün oralarda da minik tüyler gördüm umarım kalınlaşırlar..belki işinize yarar..bende badem yağı hint yağı falan işe yaramadı..

Nerede bulabilirim onu?

:KK5: kızlar yardım edin lütfen çok mutsuzum .. 17 gün önce 2.kez kaşlarımı aldırdm aldırmaz olaydm :KK5: .. Sağ kaşımda küsen bi yer var :KK5: .. 1 kaç tane tüy çıktı kaşımda ama o kısımda boşluk oluştu.. Tekrar kendiliğnden çıkar mı acaba.. çıkmazsa çıkarmak için ne yapmalıyım :KK5: .. 1 de 17 günde tüy çıkmaması normal mi.. Ya da ortalama ne kadar sürede çıkıo bunlar yav :KK5: ..

:KK5: kızlar yardım edin lütfen çok mutsuzum .. 17 gün önce 2.kez kaşlarımı aldırdm aldırmaz olaydm :KK5: .. Sağ kaşımda küsen bi yer var :KK5: .. 1 kaç tane tüy çıktı kaşımda ama o kısımda boşluk oluştu.. Tekrar kendiliğnden çıkar mı acaba.. çıkmazsa çıkarmak için ne yapmalıyım :KK5: .. 1 de 17 günde tüy çıkmaması normal mi.. Ya da ortalama ne kadar sürede çıkıo bunlar yav :KK5: ..

17 günde çıkmaması normal değil bence ama bazılarının ayda bir çıkıyo..şu badem yağı hint yağı falan diyolar onlardan denedinmi?

Herkesin farklı sürelerde çıkar. 10-15 gün daha bekle.
Eğer çıkmazsa sarımsağı iyice döv oraya sür düzenli olarak.
Badem yağı kullan.
Bir sürü şey var aslında denemek lazım. Senin ki küsmüşse yeniden çıkabilir. Ama benimki. :KK43:

saol cnm:KK66:.. Bu tüylern kaç günde çıkması gerekirdi.. Sarımsak sürmeye başladım bgn 3.kez sürdüm.. Bahsettğim 1kaç telde uzama var ama boşlukta hiç hareketlenme yok :5.. Üstüne 1 kıpkırmızı oldu kaşım alerji mi yaptı acaba..tam da kaşımın ortasında bu boşluk o kaa kötü ki anlatamam.. Peki bundan snra hiç çıkmazsa naparım :5 ..

Herkesin farklı sürelerde çıkar. 10-15 gün daha bekle.
Eğer çıkmazsa sarımsağı iyice döv oraya sür düzenli olarak.
Badem yağı kullan.
Bir sürü şey var aslında denemek lazım.
Senin ki küsmüşse yeniden çıkabilir. Ama benimki. :KK43:

vazelin, acı badem kreminden de bahsediolardı forumda.. Göz altğmda yağ bezelerm olmasa onlardan kullancm yağ tüyleri besledği için.. Cnm sen de jiletlemeye devam et babannem kazıtınca saç çoğalır derdi muhtemelen kaş ta çoğalır.. Her şy istedğmz gbi olur inş..

jiletle olduğunda çıkarıyo mu acaba merak ettım sımdı bak :KK70:
BEnde kasımın seklını degıstrmek ıcı uzatıyorum her aksam yatmadan once sarımsak suruyorum sızlatıyo ustune zeytın yagı suruyorum sızısını alıyor hemde ıse yarıyor denemelısınız :KK70:

Şu kaşlar çıksın artık ya. Daha önce orada çıkmadığı için zor olacak işim ama. :KK5:

X