Hiç eeg cektirdiniz mi? Eegden bir insanin zeka seviyesi anlasilir mi?

Sakin ol ve o telefonu bırak gidip biraz hava al kız ne bu sinirrrrr
Bu kızın konuları hep böyle. Belki yanlış biliyorumdur. Konu hakkında bilgisi olan biri yazar.Ama ne bileyim yani eeg ve zeka insan 10 saniye düşünür. Bir de söylediğine göre muhendislik okuyordu galiba.

Anlaşılır, şöyle ki:
Vücuduna gelen sinyale motor nöronlarının verdiği tepkinin hızı sinapslardaki etkileşimin çabuk gerceklestigini gösterir. Sinaptik kesede yüzen akraba nöronların bir araya gelip 'nörüyon selamlasmasi' motoru tetikliyor. Bunun üzerine motor gaza geliyor. E kimin motoru sağlamsa o daha zeki demektir. Motoru bozuk olana da Allah yardım etsin.

Doktor olcmus gibi davranmisti bana göre o yüzden böyle bir soru Yanlış hatırlamıyorsam norolog duyguların hızlı bilişsel islevlerin değil demişti ondan sordum ben de.

Hastalığın belirtisi fazla düşünmek,duygularım hızlı gelişmesi mi

Hastalığın belirtisi fazla düşünmek,duygularım hızlı gelişmesi mi
Benim bipolar hakkında bilgim yok. Doktorla ne konuştun, ne anlattın, ne üzerine bu konuşma geçti bilmiyoruz. Eeg sonucuna göre sana zekan hakkinda bir varsayım yapmamistir. Eğer hastalığında herşeyi takıntı yapmak varsa olabilir. Zihin çok fazla düşününce beden yavaşlar. Dikkat edersen bulaşık yıkayınca bir şey düşünüp dalarsan elindeki şeyi ovma işlemi yavaşlar, bir tabak yıkama süresi 2-3 dk ya cikar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…