Hiç bulantım YOK ?

E

EU1

Ziyaretçi
Arkadaşlar tahminen 6haftalık hamileyim ama allaha şükür midem hiç bulanmıo acaba erken mi?? benim gibi olup da sonradan bulanan oldu mu aranızda?? Ayrıca bitki çaylarından hangileri yararlı hangileri zararlı bileniniz var mııı???

canım merhaba;
benimde bir kere bile bulantım kusmam olmadı bende acaba anormal bişrymi var die dr uma sorduğumda haline şükretmelisin dedi bilmiyorum belki senin daha yeni başlar ama olmaması daha iyi tabii...
sağlıklı bi hamilelik geçirmen dileğiyle....

canım merhaba bende 6+5 günlük hamileyim bendede hiç mide bulantısı yok sadece ara ara kasık ve bel arılarım var bunlarda çok korkutuyo beni bende endişelenişyorum mide bulantısı yok ters giden bişeylermi var diye kalp atışlarımızıda daha göremedik haftaya gidicez oyüzdende korkuyorum acaba bebeğim gelişmiyormu

merhaba canım!
bende bulantı yaşamayınca bi sorun mu var diye hep endişeleniyordum. ama 14. haftadayım ve herşey normal gidiyor. biz bence şanslı hamişlerdeniz. ama ben tatlı ve süt ürünlerini yiyemiyordum. canım hiç istemiyordu. tatlı neyse onu yemesemde olur ama süt ürünlerini mecburen tüketiyordum. umarrım hep böyle rahat bir hamileliğin ve sağlıklı bi bebişin olur.

Bencede şanslı kesimdensin. Dua et bundan sonra başlamasın...

benimde hiç olmadı canım
dr banada sanslısın dedi
ama bundan sonra ne olur bilinmez
şükrediyorum halime hem bulantım yok hemde bebeğim normal gelişimindce devam ediyor:))
boşuna kendimizi üzmeyelim neden bulantımız yok die allah ne kadar güzel bi hamilelik gecirtio bize bak
sonuna kadar böle devam eder inşallah:nazar:

ya kuzucum ben de 7 haftalık hamıleyım ve hıcc bulantım yok,hamılelık ıcın bekledım 1 sene kadar.yanı beklentım olmasa haytta farketmeyecekmısım yanı hamıslıgımı.....
bıtkı cayı demıssın bence hıc bırını ıcme canım,dusuk rıskı yapıomus..ben kesınlıkle ıcmıorum...

canım bende hiç bulantı olmadı daha iyi bence böylesi.... keyfini çıkar... bitki çaylarından rezene ve sinameki kekik bunlar zararlı ama diğrelerini de çok aşırı tüketme demişti doktorum ama ıhlamur ve kuşburnu içiyorum ve hiç bir sorun yok allahıma bin şükür...

canım benimde 6+5 ken başladı, ta kiiiii düne kadar maden suyu içine kadar çok kötüydü mide bulantılarım. olurda başlarsa maden suyu iç, hemen bıçak gibi kesiyo ve içindeki minareller çok faydalı. aklında bulunsun. rahata erdim valla.

mide bulantıları nerdeyse 1.5 aydan sonra başlıyor daha erken siizn içinn..3 üncü aydan sonra kesiliyor ama ara ara oluyorr...soda yerine maden suyunu tercih edin doğalını yanii...ve onuda fazla tüketmeyin benim bebeğimde kalp tirim bozukluğu olmuştu..dr neden olduğunu bilemeyi zma sen maden suyunu colayı ki içmiyordum ve çay kahve bunları kes demişti ve hepsindende günde belki bir defa belki hiçte içmiyordum ama onları bile ksemiştim....umarım bulantılarınız olmaz ama benim ilk iki gebeliktede olmamıştı 3 . de 1.5 aydan sonra başlamıştı...daha sonra ilerleyen aylarda mide yanması fazla olmuştu...geçmiş olsun..

bende 11 hafta 2 günlük hamileyim... benimde bulantım yok...ilk zamanlarda arada bi oluyordu ama şimdi oda yok rahat geçiyo hamileliğim

sukur bendede hıc olmadı bence bunu sorun olarak kafana takma canım ben sadece ac kalmaya dayanamıyodum sabahları okadar yanı benımde hıc bulanmadı sımdı 13 haftalık hamısım cok sukur cok gusel gelısmıs bebegımde sorun etme derım hıc takılacak bısı deıll

mrb 14 haftalık hamileyim 6 haftayı birkaç gün geçtikten sonra bulantılarım başladı 12 hafta azaldı. ama o günler kabus gibiydi haline şükret. hamileliğin tadını da alamadım hiçbişey yiyememiştim o günlerde çok berbattım. inşallah böyle devam eder.

kızlar ben şuanda 4.ayıma girdim ve süpper bir hamileliğim vardı bir hafta öncesine kadar ne miğdem buanır nede istifra ederdim.. benim miğde bulantılarım bir hafta önce aşladı ve şuanda gerçek bir hamile gibi belirtilerde yeni başladı sanki 4 aydır ben hamile değilmişim gibi..inşallah kaderiniz bana benzemez kızlar dikkat edin kendinize

merhaba canım!
bende bulantı yaşamayınca bi sorun mu var diye hep endişeleniyordum. ama 14. haftadayım ve herşey normal gidiyor. biz bence şanslı hamişlerdeniz. ama ben tatlı ve süt ürünlerini yiyemiyordum. canım hiç istemiyordu. tatlı neyse onu yemesemde olur ama süt ürünlerini mecburen tüketiyordum. umarrım hep böyle rahat bir hamileliğin ve sağlıklı bi bebişin olur.

seni kendime çok benzettim canım.kaydirigubbakcemile3
benim de hiç bulantım olmadı bu zamana kadar.tatlı çok sevmeme ragmen hiç yemek istemiyorum ..süt de canım hiç istemiyor.etrafımdaki herkes tatlıdan sogudugum için kızım olacagını iddia ediyor.hayırlısı olsun tabi....

Arkadaşlar tahminen 6haftalık hamileyim ama allaha şükür midem hiç bulanmıo acaba erken mi?? benim gibi olup da sonradan bulanan oldu mu aranızda?? Ayrıca bitki çaylarından hangileri yararlı hangileri zararlı bileniniz var mııı???

canım öncelikle hamişliğin hayırlı olsun darısı tüm isteyenlerin başına.ben şu ana kadar hiç bulanmadım ve peynirli poğaça ve üzüm dışında hiç bir şeye de aşermedim.aslında bizler şanslı gruba giriyoruz.bitki çaylarına gelince bence içme özellikle ilk 4 ay çünkü bazı bitkileirn düşük riskini artırdığı yönünde yazılar var internette oku doktorum da içme demişti

hamileliğin hayırlı olsun cnm .. bende arada bi oluo ama genel olarak rahatım diyebiliriz .. yürüyüs felan yapıorm sabahları rahatlıyorum yani iyi gecio hamileliğim x))

ben 20 haftalık gebeyim cnm. ama şimdiye kadar sadece 2 kez midem bulandı birinde gece belim açıkta kalmış üşütmüştüm. diğeri de 15 haftalıkken bir sabah çıkardım hepsi bu. daha da olmadı.bebişler de gayet sağlıklı. kafana takma sakın. herkeste olmayabiliyor bulantı vs...

benımde hıc yok.10 haftamdayım hamıle degıl gıbıyım rahat gecırıyorum :) ve patates aş erıorum oyuzdende mıde bulantım olmayabılırmıs :)

canım benim 8 haftalıkken bulantılarım başlamıştı:bbo:,anca geçti valla.a.s

X