Hiç bir belirim yokkkkkkkkkkkkkk

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
Kızlar selam.10 aylık evliyim .İlk günden bebek istememize ragmen bi türlü olmadi.Allahim demek ki zamanını biliyor.O kadar heyecanla bekliyoruz ki obebgi artık herke dualar diyo.Eşim varikoselde ameliyat olali 5 ay oluyo.Spermleri az.Yani düşünürsünüz ki ne olucak daha 1 yıl bile diyil.Amma benim tedirginliyim ondan dolayı.İk defadir ki adetim bu ay gecikdi.kaydirigubbakcemile5 her kes merakta.Ama benimhiç bir belitim yok.Sadece oturanda sol kasigimda batmalar oluyo. Haaa bir de bazen 10 saniyelik karnia sancılar giriyo.Aranızda benim gibi olupda hamile kalan oldumu.Yorumlarinizi bekliyorum kilar.Annem kiziyo diyor ki ümitlenme bekle daha.İnalla bebegim bana tutunmuşdu.Allah isteyen her kese nasip etsin.Cok kötü bi şey beklemek.

• Konu Sahibi EU2
bende 5+1 günlük hamişim halen hiç belirtim yok diyebilirim tek belirti meme uçları dokunsan acıyo inan .inşallah tutunmuştur yavrun bitanem .duam senin ve tüm bekleyenlerle.aminnn.

• Konu Sahibi EU2
canım inaşallah hamişsindir. allahım kucağını boş bırakmasın.
beklemek çok zordur bilirim ama sende biliyorsunki yüce allahım
saat dakika saniye biçmiştir senin ve bebğin için.

güzel haberlerini bekliyoruz tatlım. kaç gün geçikti acaba ?

• Konu Sahibi EU2

merhaba hakkında hayırlısı olsun inşallah kasıkta batmalar olur ve sancı da girip çıkar inşallah hamişsindir kaç gün geçti adetin ben adet günümde test yaptım çıktı test yapmadınmı? yada kanda baktır beklemek kötü biliyorum inşallah allah sabırversin canım
allah gönlüne göre versin inşalalh hamilesindir canım güzel haberlerini bekliyoruz...:Saruboceq:yerimseniben

• Konu Sahibi EU2
umarım dualarınız gerçek olur canım!
en belirgin tarafı adet ağrısına benzer kasıklarda ağrı,şişkinlik(kasıklarda doluluk hissi)ve göğüs uçlarında hassasiyet oluyor canım inşallah hamilesindir.Allahım isteyen herkese versin!

• Konu Sahibi EU2
hakkında hayırlısı olsun canım beklemek stres yapar streste bizim ön büyük düşmanımız kendini dinlemekten vazgeç hiç belirti yaşamadan hamilelik geçirenler var takılma böyle şeylere hayırlısı olsun

• Konu Sahibi EU2

canım test yaptınmı yapmadın mı ben anlayamadım

• Konu Sahibi EU2
sabah ilk işim senden bir mesaj var mı diye bakmak oldu. Benim 6. hissim çok kuvvetlidir. Bana hamilesin gibi geliyor. İnşallah yanılmam bugüne kadar 1kez yanılgım oldu inşallah daha da olmaz. Umarım ve dilerim hamile olasın tahlil sonucunu sabırsızlıkla beklicem.Ve hamile kalmanı o kadar çok istiyorumki ve çok inanıyorum çok da iyi bir anne olursun canım Rabbim umutlarını ve beklentilerini karşılıksız kucağınıda bebeksiz bırakmasın. Tüm yüreğimle dualarım seninle. Umarım minik mucizen tutunmuştur sana. İnşallah bir bebk tarafından 9ay sömürülürsün :) Dünyanın en güzel sömürüsü de bu olsa gerek.....

• Konu Sahibi EU2
fidulyam canımmm. :1hug: Şeniz İnşallah hamilesindir bitanem. :Saruboceq: :CüvCüv: Kaç gün gecikti tatlım. Tarihini de bilmiyorum. Dualarım seninle canım. Merakta bırakma bizi. :dance:

bende aynı duumdayı 28. saati saatine olan adetim bu ay ilk defa şaşırdııı :) saniyelik ağrılarım var gidiyorum yokk 2 gün öncesine kadar göğüslerim çok kötüydü şu anda göğüslerim bomboş sankii ısımda düştü gerçii.. mevsim değişikliğinden olabilir... benim adet olmam kesinleşti umarım sen olmazsın canım umarım hamilesindir

test yaptım hamileyim kızlar hepinize hoş dilekleriniz icintesekkur ederim.Amma elim ayagim titriyo inanamiyorum agliyorum ben yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa birazadan yazarim.Allah her kese versinnnnnnnnnkaydirigubbakcemile3

tebrikler canım allah tamamına erdirsin.....

cnm ümidini kaybetme ve sakın karamsarlığa kapanma inş zamanı vakti gelince allahım kollarını boş bırakmıcaktır. güzel hbaerlerini bekliyoruz.

Tebrikler tatlımm. :hooray: Hemen bizim topiğe bekliyoruz kutlama için. :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhhhhhhhhhh. :Saruboceq:

tebrik ederim bu çok güzel bir haber olsa gerek sizin için. benimde adetim 8 gün geçti ama 4 gün önce evde test yaptım sonuç negetif çıktı bu gün kan testi yaptırıcam meraltan ölüyoru. desem yeridir. fakat benim öndeden adet düzensizliğim vardı d.kontrol hapı kullanmaya başladım dr. vermişti.1 ay önce bıraktım acaba gene düzensizlikten adetim gelmemiş olabilirmi ki fakat ilacı bıraksamda ilk ay düzenli gelmesi gerekiyordu

test yaptım hamileyim kızlar hepinize hoş dilekleriniz icintesekkur ederim.Amma elim ayagim titriyo inanamiyorum agliyorum ben yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa birazadan yazarim.Allah her kese versinnnnnnnnnkaydirigubbakcemile3

Canım benim gözün aydın,çok sevindim ya,hayırlı olsun bebişin
Allah kokusunu duymayı nasip etsin inş

fidulyaaaaaaaaa burdada tebrik edeyim canımmmm gözünüz aydın eşinin ve senin rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahhh darısı başımızaaaaaaaaaaaaaaaa

canım senin adına cok sevindim insallah saglıcakla kucagına alırsın ay ne güsel bir duygudur ya fazlasıyla bekleyip sonunda isteğine kavusmak o kadar güzel bir duygudurki bence cok sanslısın canım bol bol sükretme fırsatın oldu darısı isteyenlerin ve benim basıma rabbim o güzel duyguyu bizede yasatsın insallah

ayyy bende istiyorum ya, sol kasığımda ağrı hissetmek istiyorum ama yoook

inanın sol kasığımda ağrı olsa hamiş olmuş kadar sevinicem yani çünkü sol kasığında ağrı olanlar hep hamiş oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…