Hiç bir belirim yokkkkkkkkkkkkkk

tebrik ederim allah kucağına almayı nasip etsin inş

tebrik ederim canım sağlıcakla doğurur kucağına alırsın inşallah
bebeğin sana ve eşine hayırlı olsun a.s.
Rabbim dileyen arzu eden her kardeşime versin inşallah kimsenin kucağını boş koymasın en kısa zamanda onlarında güzel heberlerini almayı nasip etsin yüce Rabbim :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

fidulyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam canım çoooooook sevindim inan tebrik ediyorum seni ve eşini allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, bak gördünmü ikimiz aramızda çok yok bende eşimin ameliyatından 8 ay sonra hamiş kaldım...................

Ne güzel, ne mutlu... mutluluğun daim olsun inşallah..

ay ne güzel bir haber hayırlı olsun. sağlıkla kucağına al inşallah.aminn

Amin bebeyim allah her kese versin kizlar dilimdeki dua allah isteyen her kese versin bol-bol dua edin isteyince veriyor gwze rabbim

teşekkür ederim bitanem.Ben de 5 ay kadar oldu hamile kaldim.İnan mucizem o benim İnşallah sona kadar devam eder.kaydirigubbakcemile3

inanın sol kasığımda ağrı olsa hamiş olmuş kadar sevinicem yani çünkü sol kasığında ağrı olanlar hep hamiş oluyo

Yaa evet benimde dikkatimi çekti. Benim arkadaşım da bu ay sol kasığının ağrıdığını söyledi bana. Hatta o kötüsünü düşündü ve kesin kist var dedi. Ama hamileymiş. Neden acaba. Bilimsel bir açıklaması varmıdır ki? CADIARZU

kizlar hayir olsun iyi mi kötü mü bilmem umutlu da değilim..
Adetime bir hafta kaldi...sol kasiğimda bir batma hafif tatli bir sancim var...
Göğüs uçlarim da çok hassas..kasiklarimda bir dolgunluk hissi var...
Ve bir iki gündür acayip sik idrara çikiyorum....
Sabir ve dua ile bekliyorum adetime 1 hafta var nasilsa...
3-4 aydir klomen kullanmiştim malesef olmadi...
Bu ay ilk defa olmazsa olmaz diyerek herşeyi oluruna biraktim...
Hiç tedavi olmadim (ki zaten gerek yoktu)
yumurta takibi de yaptirmadim....
Allaha emanettim bu ay...
Bakalim bekleyip göreceğiz umutlanmiyorum yine de ama içimde de bir kipirti var

kızlr merhaba bende adet belirtileri var acaba hamiş olabilirmiyim belim cok agrıyo 7 aydır beklıoruz ama tık yok bugün dogum günüm inşallah bana en güzel hediye olur adet belirtileri olabilirmi gebelikte bilen varmı

tebrik ederim Rabbim sağlıklıca kucağına almayı nasib etsin o günleri bizlerede göstersin amin. canım merak ettim kaç günün geçmişti test yaptığında hemen çıkmışta.... ikinci çizgi koyumuydu yoksa açıkmı?

canım adet belirtisiyle gebelik belirtisi birbirine karışabilir merak etme inşallah hamilesindir. en iyisi 4 gün geçerse ertesi günün sabağı ilk idrarla test yapmak umarım duaların kabul olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…