Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

al bi de burdan yak
aramadı arardı hep gittin mi eve diye ayrılsak bile bu sefer tamamen bitirmiş kafasında ya da en son onunda gözleri dolmuştu ağladı da anlamıyım diye mi aramadı acaba
:KK50::KK43::KK43:

Kuzum ne desem bilmiyorum çünkü bugün akşama kdr kendimi avuttum akşam olunca acayip bir hüzün basıyo beni yoruldum artık ağlamaktan bıktımda .
Hani dün bahsettiğim konu vardıya onuda aklına kimin soktuğunu anladım bizzat kendiyle konuşmayı bile düşünüyorum çok samimiyetim yok ama dert ne öğrenmek istiyorum ben ne yapmışım onlara bilmek istiyorum :KK43:

Kuzum ne desem bilmiyorum çünkü bugün akşama kdr kendimi avuttum akşam olunca acayip bir hüzün basıyo beni yoruldum artık ağlamaktan bıktımda .
Hani dün bahsettiğim konu vardıya onuda aklına kimin soktuğunu anladım bizzat kendiyle konuşmayı bile düşünüyorum çok samimiyetim yok ama dert ne öğrenmek istiyorum ben ne yapmışım onlara bilmek istiyorum :KK43:

herzaman öyle olmaz mı zaten gündüz bi şekilde geçer ama o gecelerrrrr...
bence de konuşmalısın ama saygını hep koruters bişi söyleme sinirle

sanmıyorum ben bundan snra kmseye böyle körü körüne bağlanmam o duvarı yıkmıcam kendmde hiçbi zamaaannn:KK50::KK50:

imcik sana öyle gelıo yavru kuum dahada cok seversın hıc anlamassın bıle tabı unları konusmak ıcın erken ve emınmkı o lafları yedırıceksın ona merk etmede sen bunları dusunme tabı sil gitsin..

Uzulmeyın kızlar , bu erkeklerın bı tarafı kalkmıs tabı kaldıranda bızız o kısmı ayrı ,
tmm zordur hayatında olmasına alıskın oldgu bırının cekıp gtmesı ama dayanmak zorundasınız guclu olmak zorundasınız unutmayın lutfen

Bırazcık olsun benı tanıdıyssanız sozume ıtımadınız varsa ınanırsınız
bu hayatta varya anne baba bıle bos degılkı elın oğlu ,
hele bıraz zaman gecsın hele unutmaya baslayın kendınıze guvenınız gerı gelsın o zmn nasıl kızacaksınız vahlanacaksnz kendınızı uzdgunuz bu gunlere
sımdı dusunuyorumda evlılıgmde ondan oncekı askımda yalanmıs keske hıcbırsey ıcın kendmı uzmeseymısım sıktır etseymısım deger bılmeyenı

Bırazcık olsun benı tanıdıyssanız sozume ıtımadınız varsa ınanırsınız
bu hayatta varya anne baba bıle bos degılkı elın oğlu ,
hele bıraz zaman gecsın hele unutmaya baslayın kendınıze guvenınız gerı gelsın o zmn nasıl kızacaksınız vahlanacaksnz kendınızı uzdgunuz bu gunlere
sımdı dusunuyorumda evlılıgmde ondan oncekı askımda yalanmıs keske hıcbırsey ıcın kendmı uzmeseymısım sıktır etseymısım deger bılmeyenı

anne baba hariç olan kısımalrına katılıorum tatlım.
aybükte çıkmıs zaten benıme cıkıs saatım geldı .
öpüorum hepınızı yarın sabahtan gorusuruz.:KK54:
:KK54:

herzaman öyle olmaz mı zaten gündüz bi şekilde geçer ama o gecelerrrrr...
bence de konuşmalısın ama saygını hep koruters bişi söyleme sinirle

Biliyomusun aklını karıştırdı yine ne deiyse bana çok kötü davranıyo :KK50:
Allah ım sen büyüksün beni neyle kimle sınıyosun :KK50::KK43:

Yavrum sandığım gibi bi durum yokmuş konuştum güzel güzel saygımı aşmadan :)
Rahatladım geldim , sende son drum nedir nasıl oldun

yattım uyuyım diye ama nereye daha çok ağlayasım geldi hep yatınca gözlerimden süzülüp durdu yaşlar bi mesaj attım
o kadarcıkkk sana da atıyım yolla belki işler msj içine bizimkiler odun pek sanmıyorum ama

Son düzenleme:
Severken 'Biz' , giderken 'sen' ve 'ben' , kalırken iki 'aşk yoksunu'.
anlayışında mermer sertliği deli akla sara nöbetleri.
oysa varsan vardı aşk ve yoksan yoktu herşey.
ve herşey en çok sen yokken 'hiçbirşeydi'...

:KK14: :KK14: :KK14: :KK14:

Severken 'Biz' , giderken 'sen' ve 'ben' , kalırken iki 'aşk yoksunu'.
anlayışında mermer sertliği deli akla sara nöbetleri.
oysa varsan vardı aşk ve yoksan yoktu herşey.
ve herşey en çok sen yokken 'hiçbirşeydi'...

:KK14: :KK14: :KK14: :KK14:

Ben bu mesajı atarsam ne olur biliyo musun sen :KK60:
İçinden şu mermer sertliği olan kısmı cımbızla çeker alır sonra bana taş kalpli mi diyosun mermer mi diyosun der :KK60: :KK52:

X