Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

of bizim dünkü konusmamızın aynısı.
Merak etme özleyince geri gelir

yaaa uzulme noktasından vırgulune kadr anlat bakalım noldu:KK53:

noldu yaa :18:
şaşırdımmm :KK53:

konuştuk yavrularm ya öyle o kdr mantıklı o kdar güzel anlatıyo ki herşeyi kendi gözünden görüyosun dedi ve çokta haklı kızgın bile değilim
güzel vedalaştık öptm kokladm falan duramıyorum tabi ağladm sürekli o da yapma eve gdnce de ağlama bak falan dedi ama nerdee gel de durdur gözyaşlarını
öyle yani :KK50:

Son düzenleme:
konuştuk yavrularm ya öyle o kdr mantıklı o kdar güzel anlatıyo ki herşeyi kendi gözünden görüyosun dedi ve çokta haklı kızgın bile değilim
güzel vedalaştık öptm kokladm falan duramıyorum tabi ağladm sürekli o da yapma eve gdnce de ağlama bak falan dedi ama nerdee geldi durdur gözyaşlarını

Kendimi görüyorum sende :KK50:
Çok zor balım çok :KK43:

güzel vedalaştık öptm kokladm falan duramıyorum tabi ağladm sürekli o da yapma eve gdnce de ağlama bak falan dedi ama nerdee gel de durdur gözyaşlarını

nasıl yanı ne paylasamıosunuz kı?boyle vedada olmaz şekerım bosuna uzme kendını

çok üzüldüm gerçekten şimdi ama..balım üzülme lütfen diyeceğim ama şu aşamada biraz etkisiz kalıyor inşallah Rabbim güç derman versin sana..

nasıl yanı ne paylasamıosunuz kı?boyle vedada olmaz şekerım bosuna uzme kendını

çok üzüldüm gerçekten şimdi ama..balım üzülme lütfen diyeceğim ama şu aşamada biraz etkisiz kalıyor inşallah Rabbim güç derman versin sana..

inş canım bana da versin ona da onun için de kolay değil zaten her sefernde dayanamayıp aradığı için bugünlere geldik daha çok canımız yanıyo

böyle ayrılıklar daha cok koyar insana kızgın olsan onun arkasına saklanıyorsun ama böyle olunca cok zor oluyor seve seve ayrılmak cok zor.
Allah sabır versin sana canım

böyle ayrılıklar daha cok koyar insana kızgın olsan onun arkasına saklanıyorsun ama böyle olunca cok zor oluyor seve seve ayrılmak cok zor.
Allah sabır versin sana canım

evet kesnlkle öyle sağol tatlm

hiç üzülme yavrum barısırsınız bellıkı kıyamam gozyaslarına ben senın mınnoşummm
hem ole ope koklaya vedamı olurmus bunlar tuzu bıberı yaa

yok yavrm yok bu sondu kendi ağzıyla söyledi bunun sonu yok diye
beni kırmamak için öptürdü

segısıde mı bıtmıs ?söyledimi bunu sana canım soyledıysede kızgınlıkla soylemedıgıne emınmıısın

yo gayet sakindi ben anlayabiliyorum bazı şeyleri de konduramıyorum işte önceden hiçkıyamazdı gözyaşıma dünyayı yakardı şmdi tııın
bliyorum sevgisinin azaldığını bitmemiştir de azaldı yani

artk katlanamıyo işte tatlm bana sevgisi de bitti yapamıyo yani ne desem ne söylesem batıyo kendi de diyo batıyosun diye
:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
ne desem bılmıyorum ... uzul ama ıcıne atma hıcbırseyı agla bagır cagır bıze anlat hep yanındayız unutma

X