Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

ne olsun yaa pazartesi gerginliğii
ınsanlar pazartsı bı halsız fılan uykulu olur bzm burdakı hayvan bıze satascak yer arıyor
evet kuzucum az once sordum yardımcı olarak ısteyen bayan yanı nurten hanıma tuzla cok uzak bız yakın cıvardan yardımcı nıyetıne arıoruz hatta haftanın 3 gunu gıbı parttıme bıle olabılır dedı malesef cnım muhasebeyede stajer almıslar onumuzdkı ay baslıycakmıs.
bu kariyer sitelerıne basvursana canm ben ordan kendıme iş bulmustum kuzenlerim falanda hep ordan buluolar. hem evınede yakın olur.
hmm tskler cnm sordgun ıcın ...

çok teşekkür ederim arkadaşlar hoş buldum :)) 2,5 yıllık evliyim bebişimiz malesef yok (zaten beni buraya iten de biraz o oldu) çalışmıyorum öyle yuvarlanıp gidiyoruz işte kocişimle :)

hangı gundu bakırkoy pazarı gelırım tabıkı kız

ne ıs yapıodun sen cnm... valla halıne sukret bnm gbı basında mal bı adam olsa napcan

Ön muhasebe bal'
Allah kolaylık versin, çalışmak zaten zor, öyle biriyle çalışmak dahada zor, işkence gbi. Sende kendne göre bi iş bulursun inşallah sıkma canını.. :KK31:

nerdesn be sennn :KK19:

vala bana da çok zarar veriyo bakalım nolcak bilmiyorm

çalısıorum kızım senın gıbı evdeım ben sankım:KK19:

ne ağlıosun kız e:KK45:rkek ıcın degermı hiç delı kafana taktıgına bak kafanı kırarım vala:KK4:

bırak o düünsün ne olcagını elını sallsan ellısı hem ne dıe kavga ettınız ben okuyamadım eskılerı anlat bakım ablana

çalısıorum kızım senın gıbı evdeım ben sankım:KK19:

ne ağlıosun kız e:KK45:rkek ıcın degermı hiç delı kafana taktıgına bak kafanı kırarım vala:KK4:

bırak o düünsün ne olcagını elını sallsan ellısı hem ne dıe kavga ettınız ben okuyamadım eskılerı anlat bakım ablana

kavga etmedk ya 1 haftadır ilgisiz bi tuhaf haftasonu hiç arayıp sormadı mı
onu sorcam ne ayaksın dicem:KK47:

X