Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Aman dilimi ısırayım çok iyi aramız:nazar: Bize öyle arada bi gelip gidiyo ikimizde bi deliyiz tutamıyoruz dilimizi birbirimize giriyoruz :KK1: Senin ufaklık nasıl tatlım. Tekrarlamadı dimi?
şükür canım ya tekrarlamadı ateşide olmadı rahat uyuduk aksam ya o hasta olsa biz ondan cok hasta oluyoz canım ya bebeğin olunca anlarsın:)

sende benım yasıtım sayılırsın canı m ya bende eskişehirliyim hemşireyim bi oğlum var

memnun oldum canım
eskişehir hep gidip görmek istediğimiz bir yer birtürlü nasip olmadı aynı karadeniz gibi hersene yaz bittiğinde seneye karadenize gidelim diyoruz yaz geliyor ege akdeniz daha cazip geliyor :-))

memnun oldum canım
eskişehir hep gidip görmek istediğimiz bir yer birtürlü nasip olmadı aynı karadeniz gibi hersene yaz bittiğinde seneye karadenize gidelim diyoruz yaz geliyor ege akdeniz daha cazip geliyor :-))

buyrun canım ya gelın her zaman bekleriz bizde eşimle er ay maası aldığımızda istanbula gidelim diyoruz ama yol gözümüze cok uzun gelıyo bakalım kısmet yaza inşallah

Az şekerli türk kahvesi istiyorum lütfen. Ben içmeye çıkıcaktım ama seni görünce çıkamadım yani dolaylı olarak bana borçlanmış oldun

Şekerim istediğin kahve olsun :KK12:
Miiiis gibi kahve yaptım sana bol köpüklü (canım çekti bee :KK14:) , falına bakamam ama peşin peşin söyliyim :KK19: Kartal abla çok güzel fal bakıyormuş :KK53:

:KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:

Eklentiler

• $turk-kahvesi1.jpg
    $turk-kahvesi1.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 20
X