Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

ayın ilk haftasımı alıyordun?
elden mi veriyorlar? :44:
ayın 5 de sozde ama 12 sı oldu ortada para yok :KK43:

kısaca evli mutsuz çocuklu çalıan bır kadınım kk ya istanbuldan katılıyorum ve 21 yasındayım .sıra sende?

terbiyesiz yellozsenı dovecem heee

ayyy kaynanamın kopuklu olmayınca tukursem yaa kıss bellı olmaz dımı:KK53::KK53:

ooooo kimleri goruyorummm yaaaaa
maılını aldım kuzum cvp yazdım sana nasılsın?
naber ?
özledim nan seni
bende sızı cok ozledım
:KK19:

Eskı evımı ozledım ... bahcesınde oynamayı yaz gunlerı annemler cay yapar komsuyla bahcede otururlardı bızde yanlarında otururduk ne gunlerdı :KK14:

22 yaşında çıpçıtır bi hatunum:KK12:
sen aynaya bak biiii:115:

üfff tmm tmm cıtır ve guzel bır kızsın anladıkkk :KK51:

nerdesiniz kızlar ya hava çok güzel bi kahve yapında kahve içelim yaaaaaaaaaaaaaa??????????:KK16:
he ya bende dedım nazara yapım dıe sra ben evlıyım o yapsın dıe dusundum ama oda tukuruomus dur ablacım ben ısmarlıyım sana barı sımdı bu kızlar tukurmesınler :KK53:

Eskı evımı ozledım ... bahcesınde oynamayı yaz gunlerı annemler cay yapar komsuyla bahcede otururlardı bızde yanlarında otururduk ne gunlerdı :KK14:
vala çocuk lmak vardı yaaa ınan bende ozlemısım eskıden buyumek ısterdım ama cok buyudum bende 22 yasında

he ya bende dedım nazara yapım dıe sra ben evlıyım o yapsın dıe dusundum ama oda tukuruomus dur ablacım ben ısmarlıyım sana barı sımdı bu kızlar tukurmesınler :KK53:

Allah aşkına artık beni kıskanma:KK52:
kahven kadar konuş,pis tükürükçü :120::120:

vala çocuk lmak vardı yaaa ınan bende ozlemısım eskıden buyumek ısterdım ama cok buyudum bende 22 yasında
sımdı gdıyorum oraya bahcedekı otlar buyumus ne bılım bı ıssızlık var hıcbısey eskısı gbı olmayacak

sana güveniyorum knkam,içim rahat içerim vallaahi,şöyle ağız tadıylaa ohhh:KK12:
kankanada sana da heee kıskanırım vala

kahve yapan elleriniz dert görmesin prosssss sanada diyorum allahım ne muradınız varsa versin pek hayra geçti.
saol ablacım bır kahvenın 40 yıl hatrı var dıe boşuna demeısler ya
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
kavga etmeyın nan ıkınızede bn kahve yaparım
kıs tukur sunuun kahvesıne kıs tukurmessen varya araba yok sana :KK53:ananla konusur caydırırım haa

X