Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

kız vallahi ben hep üşürüm yaz kış. bu kış bikaç kere nişanlım geldi üst üste. bi tane de polar donum var benim çok seviyom. hep o üzerimdeyken denk gelmiş adama. aşkım bişey sorcam ama kızma dedi. sor dedim. sen o pijamayı en son ne zaman yıkadın dedi banaa. salak hiç çıkarmıyorum sanmış korkmuş :KK1:

yani kışın bende aynı polarlardan giydim ama farklı renklerde birde ben yatarken corap cıkarmam en kötü huyumm haha :KK17::KK9::KK9:

yani kışın bende aynı polarlardan giydim ama farklı renklerde birde ben yatarken corap cıkarmam en kötü huyumm haha :KK17::KK9::KK9:

bendeee. pis çorapla yattığımı düşünmüştü bide aklıma geldi bak eşşeekim benimm.. ben istanbula gelirken getirmemiştim hiçbişey. bulunca da bi tane almışım saftirik gibi. nerden bileyim en sevdiğim donum olacağını:KK1:

bendeee. pis çorapla yattığımı düşünmüştü bide aklıma geldi bak eşşeekim benimm.. ben istanbula gelirken getirmemiştim hiçbişey. bulunca da bi tane almışım saftirik gibi. nerden bileyim en sevdiğim donum olacağını:KK1:

ay sen benii öldürceksin valla yaa :KK52::KK52:
morinciiiimmm nerdesiiiinn planlarımıza bişey daha kattım eminönüne gidip bana bunlardan alıcaaaz :))

X