Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

ayyyhh güldürdün kız beni allah da seni güldürsün. ne çektim be vallahii yaa. yazık banaa... aman geç olsun güç olmasın boşver. benimki erken oluyo ama güç oluyoo ühühühüüü:KK14::KK14::KK43::KK43:

Baban naz yapıyor nazzz. Olacak bu iş hayırlısıyla. Senin için dua etcem bebeğim, sööz.:KK54:
Ama ağlayıp zırlama yicen şimdi şepeşilleyi :KK53:

HOŞGELDİN CNM ÖZLETTİN KENDİNİ YAAA bukadar arayı açma :):):)
ayyyy Allahım o telaşı banada nasip etsiiiiiiiiiiiiinn :) sende alnının akıyla çık bakalım tatlı telaşından :)

amin bebeğim ya inşallah,gönlüne göre versin Allahım inşallah..

ay valla sizin yerinize ben heyecan yapıyorumm yaa :)
kız bu özel gece seyleri falan aldın mııı bakiiim :)

kız almazmıyım:KK70: çook önceden almıştım,nişanlanmadan bile önce ama yine almam lazım,nişandan sonra alamadım bi türlü,benim çeyizimde hiçbişi yoktu hepsini nişandan sonra aldık,öyle özel gece şeylerine para ayıramaz oldum..belki en son alışverişimde bir iki parça daha bişi alırım,çok hevesleniyorum öyle şeylere görünce içim gidiyo ama nası giyerimde kurbağa prensimin karşısına çıkarım bilmiyorum,ayıp yaa aaa:KK70:

kız almazmıyım:KK70: çook önceden almıştım,nişanlanmadan bile önce ama yine almam lazım,nişandan sonra alamadım bi türlü,benim çeyizimde hiçbişi yoktu hepsini nişandan sonra aldık,öyle özel gece şeylerine para ayıramaz oldum..belki en son alışverişimde bir iki parça daha bişi alırım,çok hevesleniyorum öyle şeylere görünce içim gidiyo ama nası giyerimde kurbağa prensimin karşısına çıkarım bilmiyorum,ayıp yaa aaa:KK70:

yaaa birtek ben mi alamıyorum bunlardan yaa cok utanıyorum ben bir takımım bile yok napıcam ben kız ben ben bakmaya bile utanıyorum bırak almayı :KK43::KK43::KK17::KK17:

vla kızlar bısı yazcaktımda tutuorum kendımı burda olmaz

ya sende çıkk karamsarlıktannnnnnnnnn :KK5::KK45:
evleneceksin tabikide evlenemiyorda ne demekmiş.....mayısta söylersin beyaz yalanını tamamdır:KK1::KK1::KK1:
söylerim dimi heheheeee:KK53:
Baban naz yapıyor nazzz. Olacak bu iş hayırlısıyla. Senin için dua etcem bebeğim, sööz.:KK54:
Ama ağlayıp zırlama yicen şimdi şepeşilleyi :KK53:
etcen ama bak söz verdin ona göre. ya etmezzseennn:KK20:
tamam ama 5 dk bile sürmüyo mail açmak. hatırlatiiimde öyle bi zaman ayarla kendine :KK1:
baakk bide beni rezil ediyoooo... ne kadannn ayıpp. çok kınadım senii. bende sana dua edecektim akşam çok çok. hiç olmadı şimdi bu :KK1:
sen o saclarını teeeek teeek yolarımmm bak :KK4::KK4:
annaaa sağdan soldan vuruyolar bu ne bee. kızıım sen bari yapma. zaten feleğin vurgununu yidimm. afiyetlennn:KK39::KK56:

söylerim dimi heheheeee:KK53:

etcen ama bak söz verdin ona göre. ya etmezzseennn:KK20:
baakk bide beni rezil ediyoooo... ne kadannn ayıpp. çok kınadım senii. bende sana dua edecektim akşam çok çok. hiç olmadı şimdi bu :KK1:
annaaa sağdan soldan vuruyolar bu ne bee. kızıım sen bari yapma. zaten feleğin vurgununu yidimm. afiyetlennn:KK39::KK56:

hiçde acımam valla 10 dakikanı almıcak yaa aaaa !:KK20:

yaaa birtek ben mi alamıyorum bunlardan yaa cok utanıyorum ben bir takımım bile yok napıcam ben kız ben ben bakmaya bile utanıyorum bırak almayı :KK43::KK43::KK17::KK17:

kızz bende öyleyim ayışlı tavşanlı şeyler alıyodum hep. kaynanam gitmiş bi sürü almış. gerek kalmadı almama:KK1:

X