Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

yaa bişii dicem. benim size gösterdiğim foto varya siyah saç onu gördünüz. yarın bide şimdiki saçımı göstereyim. düğünde hangisi olsun karar veremiyorum. nişanlım siyah istiyoo :26:

yaa bişii dicem. benim size gösterdiğim foto varya siyah saç onu gördünüz. yarın bide şimdiki saçımı göstereyim. düğünde hangisi olsun karar veremiyorum. nişanlım siyah istiyoo :26:

benim sac rengim suan acık renk mesela hayatım önümüzdeki ay koyultucam gelinlkte koyu renk olurmuş öyle dedi büyüklerim :)

benim sac rengim suan acık renk mesela hayatım önümüzdeki ay koyultucam gelinlkte koyu renk olurmuş öyle dedi büyüklerim :)

millet daha çok sarıya dönüyo düğünde. ben bana hangisinin yakışığı konusunda kararsızım. neyse ben kaçıyorum yarın yorumlarınızı alırım. öpüyorum hepinizi kocaman :KK54::KK54::KK54:

yok canım boncuğum daha güzel olr karaysa beyaz gelınlık daha bı güzel olur gelınlık adıyla gelınlık işte herkese yakışır

kıs ablacım bu kız ole degıl gormen lazım dunyadakı butun kızlara yakısır şu gelınlık denen illet ama ne yap et bu kıza yakıstıramazsın en unlu modacı bıle taarlayamaz evde kaldı evde kaldı bu kız eheheheeheh boşuna çeyız hazırlıgına falan başlama kısss duyuyomusun boncuk :nazar:

hepsi güzel olur tabı ama boncuk hariç ben gordum resmını cok çirkin kara kuru bişi
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: katılaaaaa katıla güldüm pros Allah iyiliğini versin :KK53:
Ayrıca kuru bişi değilim, 57 kiloyum:KK53::KK53: ayrca kumralım :KK53:
yok canım boncuğum daha güzel olr karaysa beyaz gelınlık daha bı güzel olur gelınlık adıyla gelınlık işte herkese yakışır

ABlacım sağolasın, ya kıskanıyor beni. Aynı yaştayız ama ben tazeyim ya daha o kart olduğu için cekemiyor beni. :KK53:

Son düzenleme:
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: katılaaaaa katıla güldüm pros Allah iyiliğini versin :KK53:
Ayrıca kuru bişi değilim, 57 kiloyum:KK53::KK53: ayrca kumralım :KK53:

remı gormesem kumral dıye yutturucak yolda gorsem zenci sanarım be seni.
ayrıca kilonda benden fazlaymıs bırde bana şişko dıosun:KK35:

ABlacım sağolasın, ya kıskanıyor beni. Aynı yaştayız ama ben tazeyim ya daha o kart olduğu için cekemiyor beni. :KK53:

hiçteee bile yalancııııııı:KK33:

X