Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

gösterilecek bişey yok kızlar yaa. ben öyle şatafatlı şeyleri sevmiyorum biliyosunuz.. düz saten bişey alcam. yarım platformlu falan.. amaaaann öyle işte. daha gelinlik yok ayakkabı bakıyom. bende bi acaibim :KK17::KK1:

bize bakcak bişi olsun yeter ki :KK9:
sıkılıyoruz be Renitsa, napalım. :KK14:

bende.5.aylık.olcam.işlhh.ne.kıymetli.şeyi.varmış.anlamadımm:KK1:senin.çocuk.kaç.yaşında.kızmı.yoksa.kız.göstermez.dediler.ben.artık.kız.bekliyorum.
evet ya bende zatyen 5.5 aya kadar hep kız diye hatta bi tane kız takımı aldım bile ama bi öğrendım nur topu gibi bi tosunum olcakmış şimdi 14 şubatta 2 yaşını doldurdu büyüdü ablası abi oldu artık kızlarada yavru diyoruz biz

bize bakcak bişi olsun yeter ki :KK9:
sıkılıyoruz be Renitsa, napalım. :KK14:

bunları beğendim .ama bi sorun var. ben önü kapalı istiyorum. su dantel gibi olanın kapalısı varmıdır kiii

Eklentiler

• $2012-Gelin-Ayakkabi-Modelleri-11.jpg
    $2012-Gelin-Ayakkabi-Modelleri-11.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 13
internetten alamam canım denemem gerekiyo. tırnaklarımda sorun var benim. her beğendiğimi alamıyorum maalesef :KK14:

Dantelli olan modeli hiç görmemiştim de :44: o yüzden sordum internetten mi diye
Modeli o kadarda önemli değil zaten gelinlik altına gyilecek ve bi daha gylmicek. rahatlığı daha önemli tabi. :KK31:

Dantelli olan modeli hiç görmemiştim de :44: o yüzden sordum internetten mi diye
Modeli o kadarda önemli değil zaten gelinlik altına gyilecek ve bi daha gylmicek. rahatlığı daha önemli tabi. :KK31:

aslında bi de pembe düşünüyorum. toz pembe. buketim de o renk olacak. hem sonra da giyerm dedim. ama tabi önce gelinliğ secmem lazm. biraz erken ayakkabı için:KK45:

aslında bi de pembe düşünüyorum. toz pembe. buketim de o renk olacak. hem sonra da giyerm dedim. ama tabi önce gelinliğ secmem lazm. biraz erken ayakkabı için:KK45:

şimdi kırmızı bile giyiyolar :KK53:
pembe de olur valla. gelinliği de paylaş bizle bak tamam mı :KK19:

X