Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

bide yanlış anlatmışım sanırım sadece 3lü yerine köşe olacak. yani 2li koltuğum da olacak. köşe 2li iki tane de tekli

bide yanlış anlatmışım sanırım sadece 3lü yerine köşe olacak. yani 2li koltuğum da olacak. köşe 2li iki tane de tekli

oo ozaman farklı cnım ama ole satan bıyer varmı kı hem ıkı teklı hem bır 2 hemde köşe takımı ?
ben bulamadım malesef cnm yaa yanı buldumda cok kararsızım alamıorum o nedenle beklemedeyım

bende bu koselerı begendım ya kose bulmak daha kolay bence daha evklı daha modernler sankı koltuk takımalrında pek hosuma gıden çizgıler yok

Eklentiler

• $poly.jpg
    $poly.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 31
  • $kose-koltuk-2-1.jpg
    $kose-koltuk-2-1.jpg
    24 KB · Görüntüleme: 15
oo ozaman farklı cnım ama ole satan bıyer varmı kı hem ıkı teklı hem bır 2 hemde köşe takımı ?
ben bulamadım malesef cnm yaa yanı buldumda cok kararsızım alamıorum o nedenle beklemedeyım

bende bu koselerı begendım ya kose bulmak daha kolay bence daha evklı daha modernler sankı koltuk takımalrında pek hosuma gıden çizgıler yok

evet ben o yüzden istemiyorum işşte. sonuçta yeni evli olucam spor bi evim olsun istiyorum. bende şimdilik beklemedeyim zaten. önce evi tutucam. bide yaz geldikçe fiyatlar uçuyo. keşke kışın alsaydın sen daha iyi olmaz mıydı :26:

evet ben o yüzden istemiyorum işşte. sonuçta yeni evli olucam spor bi evim olsun istiyorum. bende şimdilik beklemedeyim zaten. önce evi tutucam. bide yaz geldikçe fiyatlar uçuyo. keşke kışın alsaydın sen daha iyi olmaz mıydı :26:

fıyatlar aynıdır cok fark olmaz bence cnım yaa

günaydııııınnnnnnnnn:KK3::KK3:

napıosun kıs zilli

snin koyduğun siyah takım güzelmiş =)

evet ablacm bi ablam aradı da ona uyandım kahvaltıya çağırdı oraya gitcm hazılanıyorum bi yandan da:KK9:

hazırlanıyorm kız sn napıyosun

benım oydugum takımı begenmedın dımhıhı kustum sana ben konusma benımle
neeye gıtcen bakım

evet ablacm :KK9:
görüşemedk bayadır da onun da 3 kızı var maşallahı var 26 yaşında :KK9::KK9:

yaaaaa yazıorum 15 karakter dıo gndermıo kafayı yıcem he

X