Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Tanışırsınız kankam, kafa kızlar vesselam :KK51: (Pros'um, kırmızı, zelo, şaşa, Renita.)diğerleryle bende konuşma fırsatı bulamadım :KK14:
bunu öğrendiğim iyi oldu kendim gibi kafa kızlar arıorum ben de herkesn muhabbeti çekilmior :KK14: ölümüne kankayık :KK51:
gel terazili gadın ben kaynaşırım hemen :KK53: :KK52:
:) tmm o halde 23 yaşındayım, bursada yaşıorm, 7 aylık evliyim :) sen de tanıtır mısın kendini? :)

bunu öğrendiğim iyi oldu kendim gibi kafa kızlar arıorum ben de herkesn muhabbeti çekilmior :KK14: ölümüne kankayık :KK51:

:) tmm o halde 23 yaşındayım, bursada yaşıorm, 7 aylık evliyim :) sen de tanıtır mısın kendini? :)

21 yaşında bekarım öğrenci değilim ev kızıyım :KK17: :KK52:
Beni taşıyabilecek evi arabası olan maddi geliri yüksek yanıma yakışır gökten zembille inmiş bir herif istiyorumm :KK52:
Biliyorum nah bulurum :KK52:

hamılelıgın zormu gecıokı cnm ısten ayrıldın?
bnde 2 aylık hmıleyken dusuk teklıkesı dolayısı ıle ayrılmıstım ısten bnde cok sıkılıodum ama kızım dogunca hepsı gectı 1 yasına gelınce ıse dondum.sende uzulme cok guzel gunler senı beklıo :KK53:

yok cnm tup bebek yaptirdik o yuzden tutunsun diye esim calimami istemedi ...

yeni evlisin yani. hayırlı olsun inşallah ozaman. bende 25 yaşındayım evli değilim ama ilişkim var. biraz sıkıntılıda olsa idare ediyoruz işte :KK1:

Sağol morinci, allah sana daha iyisini nasip etsin inşallah. ben de hiç evlenmem diyenlerden deim ama nasip işte bi anda aşk ve sevgi. 3 ayda evlilik kararı aldık, aileleri tanıştırdık derken bir baktım düğünümdeyim :nazar: senin ne sıkıntın var paylaşmak istersen dinlerim canım

X