Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

neden hıcbırsey olmamıs gbı davranayım ? hıcbırsey olmadı mı sence yaz

çünkü ona gore hıcbısey yokmuş ben buyutmuşum istese oturur dusunur anlar ama bu sefer pek nıyetlı deıl onun yerıne konuyu kapatmayı dusunuo bende kapattım konuyu açmayacam ama hıcbısey olmamıs gıbıde davranmıcm şuanda işten çıkmam gerekıo ama ne yapacağıma karar veremedığm için oturuom hala

Canım sakin ol lütfen dışarda neleri var onları düşün sıkma canını :KK19:
bnm annemden kotusu olamaz bnm ıcın , bana bunuda yaptı ya bıttı bnm ıcın valla...
bgn anneanneme gtcem zaten kadın bıle sana pasta alımmı dıyo ya ınsan ıste ınsan bnm annem canavar haybeye para harcar ama bna gelınce vermez

çünkü ona gore hıcbısey yokmuş ben buyutmuşum istese oturur dusunur anlar ama bu sefer pek nıyetlı deıl onun yerıne konuyu kapatmayı dusunuo bende kapattım konuyu açmayacam ama hıcbısey olmamıs gıbıde davranmıcm şuanda işten çıkmam gerekıo ama ne yapacağıma karar veremedığm için oturuom hala
tatlım gıt evıne sende onu dusunme sna acımayana sende acımayacaksın onu onemseme bakalım dunya kac bucak gorsun pasa

her zaman geleblırsın cnm hafta ıcı burdayız bız hep

kız valla pastasından degılım ıstedgım onemsedgım hıcbıseyı yapmazlar ona kzııyorum

Biliyorum tatlım merak etme bende doğum günümde kekstra yı ters çevirip mum taktım üfledim annemde güldü :KK1:
Ertesi gün yeğenimin doğum günüydü kocaman pasta aldı hazırlık yaptı :KK1:
Benim dç günümdede bir sürü olay çıkardı :KK1:

biliyorum tatlım merak etme bende doğum günümde kekstra yı ters çevirip mum taktım üfledim annemde güldü :KK1:
Ertesi gün yeğenimin doğum günüydü kocaman pasta aldı hazırlık yaptı :KK1:
Benim dç günümdede bir sürü olay çıkardı :KK1:
ınsan kendı dogurdugunu nasıl kendıne dusman edebılıyor dımı ...

X