Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Ya buluşacakmısınız ben öyküyü svemeyecek miyim :KK30:

evet bulusucaz ama ben oykuye arkadas bulunca:KK1:

ya sen hiç merak etme evli değilim ama bi an önce evlenebilmek için delirenlerdenim. ev işi hamaratlık falan dersen her türlü yemek yarıştırabiliriz ama üytüden nefret ediyorum. kızına arkadaş meselesine gelince bi evleneyim hemen sen hiç merak etme :KK9:

kıs sen benı gecmıssın:KK30: bendede hıc tarıf yok yaaa hep aynı seyler sıkıldım vala bana ıkı degısık tarıf ver kıssss

yaa sana diyorum işte evli misin diye sorma boşunaa. olayy bendee. bekar olduğuma bakma.. ha haaa :KK9:

ozaman mesela oyle bır tarif verki biryiyen birdaha yemek istesin doyamasın.3 ay benım tarifim konusulsun telefonlarım susmasın tarifi almak isteyenler kapımda sıra olsun kv gözlerine inanamasın hasetinden çatlasın:KK53:
:KK52:

vallaa evlilik güzelde bide bebişim olsa daha renklencek.yemek konusunda gelince güzel paylaşımlarda bulunuruz birlikte.bu arad bende neden sarı kafalar yok

olur tatlım bebişde olur aceleye gerek yok bende var bıtane dünya tatlısı kocamla sarılarak yatırtmıo vala iteklıo benı kendısı gıdıo babasının yastıgında bırlıkte uyuyolar oderece dışlanıorum kızlar:KK43:

olur tatlım bebişde olur aceleye gerek yok bende var bıtane dünya tatlısı kocamla sarılarak yatırtmıo vala iteklıo benı kendısı gıdıo babasının yastıgında bırlıkte uyuyolar oderece dışlanıorum kızlar:KK43:

ben o yüzden erkek istiyorum bana sarılsın babasını dışlayalım birliktee. :KK1:

mide bulantısı için azcık kahve at ağzına yada kuru ekmek tabi herkeste aynı sonuç verirmi bilmem.krakerde olabülürrr

X