Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

ayyy uzuldum vala sızın adınıza kızlar bende evlılıgımın ılk 2 yılı oyleydım sımdı cok daha rahatım.
sevgılıyken okdr kızmazdı evlenınce hel ılk zamanlar bır hava bır hava anlatamam.
size sımdıden boyle ypıosa dusunemıorum evlenınce nolcak:KK52:
kısacası yandınız:KK53::KK53:

sanırım evlenince bu kdar yapmazlar ya şmdi sevgiliyiz diye yapıyolar sninde ters olmş bak evlenince yapmş sevgiliyken yapmamış:KK1::KK1:

Burda kendimi hiç yalnız hissetmiyorum , meğer ne çok benim gibi arkadaşım varmış :KK1:
Psikolojim bozulmuştu bi dönem :KK53:
Var var olmaz mıı daha neleri var :KK53: ama aynılarını bende ona yapıyoruuum! :KK51:
ah Derya Abla olaydın da anlataydın :KK53:

ayyy uzuldum vala sızın adınıza kızlar bende evlılıgımın ılk 2 yılı oyleydım sımdı cok daha rahatım.
sevgılıyken okdr kızmazdı evlenınce hel ılk zamanlar bır hava bır hava anlatamam.
size sımdıden boyle ypıosa dusunemıorum evlenınce nolcak:KK52:
kısacası yandınız:KK53::KK53:

Zaten yanmışız prospektüsüm, cümleten geçmiş olsun :KK53:

sanırım evlenince bu kdar yapmazlar ya şmdi sevgiliyiz diye yapıyolar sninde ters olmş bak evlenince yapmş sevgiliyken yapmamış:KK1::KK1:

sen öyle san heheheh yıne karısıodu ama daha kıbardı en azından evlenınce hıcbır sekılde ıknada olmuodu.ee tabı bır sure sonrasında yıne havaları pıs dıe sonuo korkmayın:KK52:
:KK52:

hahhahahah kk ya gırmenızemı kızıyo enısteler =))) bnı ayar etmesınler yapıstırırım valla hepsıne bıtane adam olsunlar

Derya abla kim :KK1:
Ben bizden beterini düşünemiyorum Allah yardımcıları olsun tabi bizlerinde :KK53:

Başka topicden cook sevdiğim bi ablam kocası öhüüz :KK53: çok çektiriyo garibime balkonu yıkamışta bi seferinde kapıyı kitlemiş yıkamasın diye kimse görmesinmiş! :KK53:

Bu arada ben de söyledim burda takıldığımı.. Kızlarla bile konuşturmak istemiyor herif..
Her arayışında diyor ki :
- Yine mi kk'desin :KK53::KK53:

Başka topicden cook sevdiğim bi ablam kocası öhüüz :KK53: çok çektiriyo garibime balkonu yıkamışta bi seferinde kapıyı kitlemiş yıkamasın diye kimse görmesinmiş! :KK53:

Bu arada ben de söyledim burda takıldığımı.. Kızlarla bile konuşturmak istemiyor herif..
Her arayışında diyor ki :
- Yine mi kk'desin :KK53::KK53:

bahanesi de erkek çıkar belli mi olur dimi :KK60::KK60:

X