Gebeliğe Hazırlık Hgs

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

kelebek-23

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2024
6
1
61
Arkadaşlar merhaba nerdeyse 2 buçuk yıldır uğraşıyorum çoçuk için olmuyor hormon testi yaptırdım temiz çok şükür ama adet geçikmelerim var anlamıyorum rahim film istedi doktor benden bende çok korkuyorum bi türlü yaptıramadım filmden sonra hamilelik oluyormuş diyorlar çektiren vardır aranızda nasıl bi işlem çok acılımı bide çekilen arkadaşlar nezman hamile kaldı lütfen yardımcınolurmusunuz

Ne yapıp edip anestezili çektirin hsgnizi. Ben anestezisiz çektirme hatasını yapmıştım. Bilmiyorum belki acı eşiğiniz yüksektir ama yine de anestezili öneririm. Bu arada ben çektirdikten sonra da hamile kalamadım. Hiçbir sorun da yoktu.

Nerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama ben kadiköy sonomedde çekildim zorlanmadım ama sonrasında gebede kalamadım tabi

merhabalar, ben anestezisiz yaptırdım, çok da sıkıntılı bir çekimdi, çünkü meğer benim rahmimde yapışıklık varmış, çeken doktor önce anlamadığı için ilaç gitmiyor vs sandı, çok zorladı ona rağmen dayanılmayacak bir ağrı değildi. Ama herkesin ağrı eşiği farklıdır, imkanınız varsa ve tedirginseniz anestezili yaptırın

ben Bahçeşehir tarafındayım evet bende çok acıya dayanaklı değilim ovulasyon testi deniyorum bu ay bakalım inşşah anne olabilecek herkese Allah nasip etsin

Anestezili çektirmenize gerek yok, hafif bir adet sancısı oluyor 10 saniyelik bir şey abartılacak bir durum değil yani. Fulya Açık MR’da çektirmiştim. Sonrasında gebe kalamadım ben maalesef

Bence onu cektirmeniz lazım yanı asıl olay tüplerde zaten kapalı olup olmuyca anlaşılsın dıye eğer kapalıysa ondan da olmuyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…