Heyyy teyzeler bende geliyorum:)

Seva_Ky

Meleğim kollarımda...
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
158
1
Kizlar bende hamileyim :))) 2,5 senelik evliyiz basda biz istemiyoduk sonra istedik olmadi :KK43: Uzuldum Allahin gazabina ugradik dedim esime (bu arada adet oldugun ilk gunden beri hic adet duzensizliyim fln olmadi,o yuzden her kes bana seni hamile kalman cok kolay diyolardi).Neyse Allah biliyor yaa agustos ayinin 11 de ramazan basladi ve aslinda 10 da adet olmam lazimdi o gun orucumu tutdum ama anlatamam size midem ole bi agriyo ki aclikdan bayilicak gibiyim 12dede orucumu tutdum bu arada adetim sadece 2 gun gecikmis oluyo ama ben yine de duramadim gitdim eczaneye tam 3 tane gebelik testi aldim eve geldim hepsini test etdim hepsi de bana HAMILE oldugumu solediler o gun bugundur cok mutluyuz bebegimiz icin dua ediyoruz.
Ama kizlar bu hamilelik psikolojisi cok zor bi seymis her an bebegime bisey olucak diye odum kopuyo..Cuma sabahindan beri bebegime bi sey oldu diye leyla gibi geziyodum ama bugun doktora getdik her sey cok iyiymish :)))
Kizlar bebegi olmayanlar icin her gece uyumadan once sole dua ediyorum "Rabbim bizi mubarek ayda mubarek gunde mutlu etdin,nolursun ya rabbim evladi hayirli olucak her kese evlat ver "Inshallah Yuce Rabbim dualarimizi duyar..Rabbim her kese evlat versin ve saglikli anali babali versin INSHALLAH. AMINNN !!!!:emir_bebek:

Bebeğini tebrik ederim canım. Sağ salim kucağına almanı dilerim. Darısı evlat hasreti çeken tüm anne adaylarına diyelim o halde...:ecrin_bebek:

ay gıttım salak doktor dıcen ay sınrılerım bozuldu bellı olamaya bılır ya 4 hafta olmus nasıl bellı olmaz ne ultrasona aldı ne bıse benım elıme barız canlı cocuk lazım demezmı ay cıldırcam en az 3 ay olcakmıs ole ultrasona alcakmıs yarın baska bır dr gıtcem sızce nasıl bır doktor bu :KK43:(

ay gıttım salak doktor dıcen ay sınrılerım bozuldu bellı olamaya bılır ya 4 hafta olmus nasıl bellı olmaz ne ultrasona aldı ne bıse benım elıme barız canlı cocuk lazım demezmı ay cıldırcam en az 3 ay olcakmıs ole ultrasona alcakmıs yarın baska bır dr gıtcem sızce nasıl bır doktor bu :KK43:(

arkadaşım konuyla alakasız bişeyi burada pat diye paylaşman çok yanlış. bi de dr.lara hakaretlerle başlayan bi mesaja da ne diyebiliriz ki.

Kizlar bende hamileyim :))) 2,5 senelik evliyiz basda biz istemiyoduk sonra istedik olmadi :KK43: Uzuldum Allahin gazabina ugradik dedim esime (bu arada adet oldugun ilk gunden beri hic adet duzensizliyim fln olmadi,o yuzden her kes bana seni hamile kalman cok kolay diyolardi).Neyse Allah biliyor yaa agustos ayinin 11 de ramazan basladi ve aslinda 10 da adet olmam lazimdi o gun orucumu tutdum ama anlatamam size midem ole bi agriyo ki aclikdan bayilicak gibiyim 12dede orucumu tutdum bu arada adetim sadece 2 gun gecikmis oluyo ama ben yine de duramadim gitdim eczaneye tam 3 tane gebelik testi aldim eve geldim hepsini test etdim hepsi de bana HAMILE oldugumu solediler o gun bugundur cok mutluyuz bebegimiz icin dua ediyoruz.
Ama kizlar bu hamilelik psikolojisi cok zor bi seymis her an bebegime bisey olucak diye odum kopuyo..Cuma sabahindan beri bebegime bi sey oldu diye leyla gibi geziyodum ama bugun doktora getdik her sey cok iyiymish :)))
Kizlar bebegi olmayanlar icin her gece uyumadan once sole dua ediyorum "Rabbim bizi mubarek ayda mubarek gunde mutlu etdin,nolursun ya rabbim evladi hayirli olucak her kese evlat ver "Inshallah Yuce Rabbim dualarimizi duyar..Rabbim her kese evlat versin ve saglikli anali babali versin INSHALLAH. AMINNN !!!!:emir_bebek:

Allah sağlıcakla kucağına alamayı nasip etsin canım. Bayağı da zaman geçmiş artık bişey olmaz inş. dualar bizim kurtarıcımız.

Hayatim doktorlara hakaret etmeye gerek yok belliki cocuk hasretin var seninde ama gercekden 4 haftada cocuk gozukmez ultrasonda en az 5-6 haftalik olmasi lazim..Hem acele etme Allah verdiyse insallah sonuna kadar hayirlisi olur..

Allah sağlıcakla kucağına alamayı nasip etsin canım. Bayağı da zaman geçmiş artık bişey olmaz inş. dualar bizim kurtarıcımız.[/QUOTE]

Miraycigim heralde sen de cocuk isteyenlerdensin dualarim hep sizinle ...Ama ben hep dua ederken hayirli zamanda hayirliysa ver ya Rabbim diye dua ederim....Insallah Allahim duyar sanada hayirli zamanda hayirli evlat verir...AMIN

Bebeğini tebrik ederim canım. Sağ salim kucağına almanı dilerim. Darısı evlat hasreti çeken tüm anne adaylarına diyelim o halde...:ecrin_bebek:

Ay amin hayatim ALLAHIM tum evlat hasreti cekenlere tatdirsin bu mutlulugu INSHALLAH...

gel teyzecim sende gel saglikla gel arkadas ol bizim kuzucuklara:ecrin_bebek: olumunekankayizsmile

gel teyzecim sende gel saglikla gel arkadas ol bizim kuzucuklara:ecrin_bebek: olumunekankayizsmile

Teyze gelicen Allahın izniylede bu saglıkla neyse her kes aynı şeyi söylüyo be teyze...Bu arada teyzee senin kuzucuklar beni dövmez değilmi...?:emir_bebek:

gel teyzesi gel : )

Allah anali babali büyütsün insaAllah gönülden tebrik ederim..

yani ne diyelim şimdi size...salak doktor diyosunuz o zaman neden doktorlara gidiyorsunuz.falcı lara gidin..bu kadar cahil olduğunuzu belli etmenize ne gerek var.ben doktor olsam sizi dava ederim..dava etmem için ille de o dediğiniz doktor olmasına gerek yok ..hekimlik mesleğine hakaret ettiğiniz ve bunu bir forum da paylaşıp rencide ettiğiniz içinherhangi bir hekim tarafından hamile hamile mahkemelere taşınabilir ve sonrada STRESTEN SANCINIZ TUTTUĞUNUZDA GENE SOLUĞU DOKTORLARDA ALIP UTANMADAN ONLARDAN YARDIM BEKLEYEBİLİRSİNİZ.SİZİN GİBİ KENDİNİ BİLMEZ KİŞİLERİN HEKİMLERE MUHTAÇ OLACAĞINDAN HİÇ KUŞKUM..inşallah onlarda o zaman size hakkettiğiniz gibi davranırlar..çünkü siz çok fazla insiyatif i hak etmiyorsunuz..

sizin adınıza çok sevindim.sağ salim bebeğinzi kucağınıza almanız dileğiyle çok tebrik ederim.

X