Gebeliğe Hazırlık herşeyin başı dua

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Palmiye_Sever

Hayatımın en güzel dönüm noktasındayim
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2016
834
526
Veya; tıbbî bir arızası olmamak şartıyla, çocuğu olmayan bir kadın, eğer aybaşı halinden üç gün sonra, öğle saatlerine yakın bir zamanda temiz bir kâğıt üzerine 110 defa "Bismillâhirrahmânirrahîm" yazıp o kâğıdı üzerinde taşıyarak eşiyle beraber olursa, Allah'ın izniyle hâmile kalır. (Hâmile kalıncaya kadar kâğıdı üzerinde taşımalıdır.)

kızlar herşeyin başı dua yukarıdaki duayı yapacağım ama üzerinde dua varken ilişki olur mu sonuçta kocanda olsa üzerinde dua olcak vede ilişki olcak diyo bilgisi olan var mı

evet 7 kere sararsan olur. bende çantamda hep minik Kuran taşırım ama wc ye vs giriyoruz diye 7 kminminik poşete koyarım.

acaba arapçası mı yazılacak türkçe mi canım. 7 kat olursa bende yaparım.

evet 7 kere sararsan olur. bende çantamda hep minik Kuran taşırım ama wc ye vs giriyoruz diye 7 kminminik poşete koyarım.

aynen aynen 7 tane bişeyle sar dedi ilişki esnasında üzerinde olursa bişey olmaz dedi hamile kalırsanda hamilelik sırasındada taşı üzerinde dedi

acaba arapçası mı yazılacak türkçe mi canım. 7 kat olursa bende yaparım.

canım açıkçası şuan onu araştıyorum niyetle yazdığın için rabbimiz içiizi biliyor kabul eder inşallah çünkü ben arapça bilmiyorum üzerinden kopya çekerek yazayım dedim ama yazamam sanırım

tamam cnm o zaman mantıklı evet.
,
aynen canım artık öyle sıkıldım ki her ay negatif çıkmasından sürekli araştırıyorum farklı şeyler buluyorum ama ilaçla hamile kalmak istemiyorum rabbimin verdiği nimetlerden faydalanmak istiyorum doğal yollarla yumurta çatlatma ne bilim tüpler tıkalıysa buhar banyosu yapacağım bu ay inşallah işe yarar

yazmak isteyince yazarsın cnm. zor birşey değil bence. bence de niyet önemli olan tabi ki.

kaç yaşındasın ne zamandır istiyorsunuz cnm? hiç doktora gittin mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…