Herşey yoluna girdi....

ceylinaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2010
481
1
Eşim ben çok üzülüyorum diye bebek istemediğini söylemiş.beni çok ama çok seviyormuş.çok mutluyum kızlar hihoyyyt ve bebek çalışmalarıda devam inş.bu ay olur.Allahım isteyen herkese nasip eder inşallah:Saruboceq:

Güzel haber. :)

sevindim canım.. zemuszemus

teşekkür ederim canım inan okadar zormuşki eşinin seni sevmediğini düşünmek.eşim de diyorki sen nasıl böyle bişey düşünüp kendini üzersin.görseniz kendisi nekadar üzüldü ben böyle düşünüp kendimi üzdüm diye :)

ben demistim duygusalsin ondan buyutuyon diye.bak ne gusel iste seviyo kocisin seni bi bebis eksik oda calismalarla en kisa zamanda gelcek insallahaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3

ben demistim duygusalsin ondan buyutuyon diye.bak ne gusel iste seviyo kocisin seni bi bebis eksik oda calismalarla en kisa zamanda gelcek insallahaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3

evet canım sen söylemiştin ama okadar kötü oldumki olumlu bakamıyordum ki biz çok severek evlendik yani çok duygusallaştım herhalde neyse geçti hepsi inşallah bebişte olur mutluluğumuz ikiye katlanır.SEN NASILSIN.

X