herpes mi

mavi38629

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2023
11
0
20
yaklaşık 1 haftadır hayatımı mahveden bir durum var hsv den şüpheleniyorum ama emin değilim 3 gün önce yüksek ateşim halsizlik falan vardı ve vajinamda şişlik olduğunu fark ettim sonraki günlerde şişlikler yuvarlak çukur gibi bi hal aldı (vajinamin iç dudağında dış dudağında perine de anal da her yerde çıktılar) 2 gündür de aynı belirtileri boğazımda yaşıyorum boğazımda da uçuk benzeri biseyler var
[/url][/IMG] tuvalete çıktığımda inanılmaz bir acı çekiyorum yürüyemiyorum oturamıyorum yardımcı olabilir misiniz ?

Muhtemelen evet. Bende de öyle başladı sivilce gibiydi isiliktir sandım ama çukura dönüştüler. Tuvalette idrar değiyor ağlıyordum ağrıdan acıdan en son yürüyememeye bile başladım, uçuk çıktı

Atak sonrasında yaşam kalitenizde düşme oldu mu ? Genital bölgede özellikle vajina ve makat bölgesinde günlük batma veya kaşınma hissi oluyor mu ?

Atak sonrasında yaşam kalitenizde düşme oldu mu ? Genital bölgede özellikle vajina ve makat bölgesinde günlük batma veya kaşınma hissi oluyor mu ?
Şu an aktif uçuğum yok. Yoldayım maalesef dar bir pantolon giymişim ve batmam var evet. Çoğunlukla evde olduğum için anlamıyorum tabii ama dışarı çıkınca rahatsız ediyor. İndiğimde pantolon alacağım kendime bol bir pantolonla daha rahat ederim sanırım

Anladım teşekkür ederim bununla ilgili çalşmalar yapılıyor umarım bu hastalığa denk gelenler tez vakitte kurtulması dileğiyle

kremi ve hapı doktor gunde 1 defa kullanmamı söyledi ama günde 1 defa az değil mi prospektüsün de bile günde 4 5 defa kullanılmalı yazıyor??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…