herpes mi

yaklaşık 1 haftadır hayatımı mahveden bir durum var hsv den şüpheleniyorum ama emin değilim 3 gün önce yüksek ateşim halsizlik falan vardı ve vajinamda şişlik olduğunu fark ettim sonraki günlerde şişlikler yuvarlak çukur gibi bi hal aldı (vajinamin iç dudağında dış dudağında perine de anal da her yerde çıktılar) 2 gündür de aynı belirtileri boğazımda yaşıyorum boğazımda da uçuk benzeri biseyler var
Snapchat-1295532.jpg
[/url][/IMG] tuvalete çıktığımda inanılmaz bir acı çekiyorum yürüyemiyorum oturamıyorum yardımcı olabilir misiniz ?
Geçmiş olsun benim de iç dudağına fındık kadar büyüklüğü şişlik var ve ağrıdan yuruyemiyorum iki gündür daha önce uçuk çıkardı her ay ama bunun gibi şişlik olmuyordu bı de iç dudağa çıkmazdı sizin ki de şislik olustumu .Acaba diyorum başka hastalıkmi bulaştı 🤔

Merhaba kızlar benimde iç dudak üst tarafında mercimek kadar bir şey cıktı ama sulu degil pembe gibi 10 gın falan oldu cıkalı acı yoktu agriyor batma kaşıntı vardı doktora gittim mantar çıktı ama hala geçmedi o şey bir kere sıktım sivilce gibi iltıhap cıktı biraz küçüldü ama tamamen bitmedi çok korkuyorum ya inşallah uçuk falan değildir ne olur bana da bir fikir verin bir daha mı gitmeliyim doktora 😒

Bir de kızlar eşimi çok seviyorum çocuk istiyoruz bu eğer uçuksa cinsel hayat sıkıntıya düşer mi çocuk için bir sıkıntınyaratır mı 😭

Bir de kızlar eşimi çok seviyorum çocuk istiyoruz bu eğer uçuksa cinsel hayat sıkıntıya düşer mi çocuk için bir sıkıntınyaratır mı 😭
Uçuk mu bilmiyorum ama bana doğal doğum olamayacağını söyledi doktorum. İlaçlar kullanıldıktan sonra çocuk için farklı bi sakıncası yok diye biliyorum

Ya yeter ki çocuğum olsun da sezeryanda olur razıyım inan ki çok korkuyorum tüp bebek tedavisi gördüm 2 ay önce negatif sonuçlandı malesef o kadar çok istiyorum ki çocuğum olsun şimdi bu çıktı nasıl olur bilmiyorum allahım yardımcımız olsun peki canım cinselliği nasıl etkiliyor bu durum biliyor musun bende öyle sulu sulu bir şeyler çıkıp yara da olmadı 10 gün oldu uçuk olsa artık yaraya dönmezmiydi

Ya yeter ki çocuğum olsun da sezeryanda olur razıyım inan ki çok korkuyorum tüp bebek tedavisi gördüm 2 ay önce negatif sonuçlandı malesef o kadar çok istiyorum ki çocuğum olsun şimdi bu çıktı nasıl olur bilmiyorum allahım yardımcımız olsun peki canım cinselliği nasıl etkiliyor bu durum biliyor musun bende öyle sulu sulu bir şeyler çıkıp yara da olmadı 10 gün oldu uçuk olsa artık yaraya dönmezmiydi
Valla ben uçuk mu değil mi derken tüm hastalıkları inceledim hepsi de birbirine benziyor. Sizinki nedir bilemiyorum belki isilik belki mantar belki uçuk belki siğil bilemiyorum. Bunlar cinsel yolla bulaşan hastalıklar olduğu için o süreçte cinsellik yaşamadık biz tabii, benim çok ağrılıydı zaten bulaşma riski olmasa bile ilişki imkansızdı

Benim öyle ağrım olmuyor canım dokununca ağrıyor sadece geçiyor sonra bir de tek yerde benim uçuk olsa yayılmazmıydı diye düşünüyorum kafayı yicem artık

Benim öyle ağrım olmuyor canım dokununca ağrıyor sadece geçiyor sonra bir de tek yerde benim uçuk olsa yayılmazmıydı diye düşünüyorum kafayı yicem artık
Bi gidin doktora, uçuk olmasa bile bi şey demek ki. Çocuk da düşünüyorsanız etkileyecek bir şey plmasın

Yarın sabah tekrardan gidicem artık canım çok sağol desteğin için inşallah uçuk çıkmaz aslında ben gittim ama doktor tahriş o dedi enfeksiyondan kaynaklı ama hala geçmemiş olması işte küçüldü ama 🙏

yaklaşık 1 haftadır hayatımı mahveden bir durum var hsv den şüpheleniyorum ama emin değilim 3 gün önce yüksek ateşim halsizlik falan vardı ve vajinamda şişlik olduğunu fark ettim sonraki günlerde şişlikler yuvarlak çukur gibi bi hal aldı (vajinamin iç dudağında dış dudağında perine de anal da her yerde çıktılar) 2 gündür de aynı belirtileri boğazımda yaşıyorum boğazımda da uçuk benzeri biseyler var
Snapchat-1295532.jpg
[/url][/IMG] tuvalete çıktığımda inanılmaz bir acı çekiyorum yürüyemiyorum oturamıyorum yardımcı olabilir misiniz ?
Kahverengi akıntı oluyor mu acaba sizde

Yarın sabah tekrardan gidicem artık canım çok sağol desteğin için inşallah uçuk çıkmaz aslında ben gittim ama doktor tahriş o dedi enfeksiyondan kaynaklı ama hala geçmemiş olması işte küçüldü ama 🙏
Merhaba bende de sizin bahsettiğiniz gibi tek taraflı bir şey var. Basta kırmızıydı şimdi ortası beyaz şişlik şeklinde ve kahverengi akıntı olmaya başladı sizde de böyle mi bendeki uçuk mu acaba

Bende pembe tenimin kendi renginde canım bazen batma yapıyor acı falan tok ve ağrı var ama hafif yani ilk defa başıma böyle bir şey geldi hani diyorum ilk atak mı bu ama çok ağır gçiyor diyorlar ilk atağı inşallah öyle bir şey değildir ya sen hiç doktora gittin mi

Adetim şuan canım bitmek üzere ama bende öyle adet öncesi falan da akıntı olmadı mantar oldum zaten doktor tahriş dedi ama bilmiyorum ya salıya randevu aldım tekrar gidicem

Kızlar merhaba ben artık uçuk diye şüpheleniyordum sanırım betleşti çünkü tekrarlıyor gerçekten çok zor ve tüp bebek tedavisi gördüğüm için bağışıklığım baskılandı sanırım ondan sık çıkıyor ve bende ateş titreme yapıyor ataklarda sizde de var mı bu durum ve vücudum da kaşıntı oluyor çıktığı zaman sizde de oluyor muydu ne olur yardımcı olun ne yapmam lazım cildiyeye mi gitmeliyim ki 😔

X