herkese yardımci hamilelik belirtilerim

ozgeozge1907

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2011
487
3
A.s kızlar bende hep burayaı okurdum belirtiler neler die simdi herkese yardımcı olması amacıyla yazmak istedim.Öncelikle ben polikistik overliyim boyum 171 kilom 80 ustelik 5 ay yasmin kullandik cocuk istemedigimiz icin , ilacı bıraktıgım 2.ayımd yani bugun gebe oldugumu öğrendım .Allah isteyen herkese versin cok dua ettim eşimdebende bukadar cabuk olabileceğini tahmin etmedik ama iste nasip işi.Belirtilerime gelince: -30 31 gunde adet goren ben 34 gunde hala olmayınca sabah idrarımla miratech isimli testle idrar testi yaptım ve anında 2.cizgi belirdi.belirdi.aynı marka testi gecen ayda yapmistim guvenilir sonuc vermisti -en belirgin sey göguslerimdeki şişme ve ucundaki inanılmaz hassasiyet.hayatimda bole olmamisti goguslerim, ve acayip dikleşme -sık idrara cikma.normalde 1 sise su icipte 1kez wcye giderken bu 4 oldu
-bacaklarımda agri -adet gunum gelince normalde hic akintim olmazdi olsaydida seffaf olurdu, bu ay bole sut beyazı gibi geldi -faydasi olmusmudur bilmiyorum ama yumurtlama dönemine girmeden sadece 1 gün sogan suyu ictim Benim belirtilerim böle kızlar insallah isteyen herkese rabbim verir

senın adına sevındım hem pkolusun hemde 5 ay dogum kontrol hapı sonrası hamıle kalmıssın.ben 6 sene dogum kontrol hapı kullandım suan cok pişmanım 10 aydır acaba bu ay oldumu dıye kafayı yıcem.tek teselimde bı kızımın olması.klomen kullandıgım halde yumurtam olgunlasmadı darısı bızım basımıza inş

Benimde 4 senelik d.kontol kullanmisligim vardi bekarken pico nedeniyle, 2 sene kullanmadım doktor bırak demisti iste sonra evlenince yine baslayip 5 ay kullandim.Arkadasim hep dua et bende cok umutsuzdum kilomda var die, inşallah seninde olur

bende söz vermiştim yazacağım buraya diye ama nasıl konu açılacak bilemediğimden senin açtığım konuya bende belirtileri mi yazayım.
bende de kist vardı ve rahim ağzı yaram dr. pek önemsemedi ama burada okuduklarım, int baktıklarım hep olumsuzdu. içimde bir korku vardı ben hamile olamayacak mıyım diye. artık kısmet dedik nasip dedik korunmayı bıraktık. ama hep dr. konturolündeydim. (kistim ne oldu diye) ben yapı olarak çok pimpirikim. bazen kist gitsin diye korunuyordum. bazen nasip diye korunmuyordum. derken adetim geçikti. test yaptım pozitif kan testi yaptım değer çok düşük. ve bir kaç gün sonra kanamam ve kimyasal düşük yaşadım. önce üzüldüm. sonra şükrettim. ben doğal yollardan kalabiliyorum diye ama yumurtlama zamanım herşeyim değişti tabi. kanamam normal adet kanaması gibi sürdü ve bitti. kendimi hazır hissettiğim zaman beraber olduk. ama ümidim yoktu. döllenme olmaz üst üste diye pekte çok çalışmadık. ama o ya ben hamile kalmışım.

BELİRTİLERİM ; adet zamanımdan bir 4 , 5 gün önce sağ bacağımda kısa hafif sancı( hani adet olmaya çalışırken olur ya bazen) dikkatimi çekmişti. adet tarihime yakın pek akıntım olmazdı. ama hemen hemen her wc gidişimde kağıda gelen akıntı krem rengi gibi.
göğüslerimden bir şey anlayamadım çünkü her adet dönemi acır.normalden bir kaç sefer dada fazla wc çıkmaya başladım. sanki adet olacakmışım gibi kasım ağrım ve bel ağrım ya tam gününde yada bir iki gün geçtikten sonra fazlalaştı. korkarak idrar testi yaptım idrarım şeffaf bir kapta iken tortusu fazlaydı. yani minik mini beyaz bir şeyler yüzüyor gibiydi. çok pahalı bir test almadım 3 tl lik ve damlattığım gibi çift çizgi çıktı. ertesi gün kan testi ve pozitif. uzun oldu ama hem ümit olsun hemde belirtilerim aklıma gelenleri yazdım.

kızlar unutmayın kimi olamayan çocuğuyla kimi olan çocuğuyla rabbim sınıyor bizi.

Hayırlı uğurlu olsun inşallah. Allah tamamına erdirip kolay bir hamilelik nasip etsin. Bende gebelik belirtilerini okurken gördüm yazılarınızı. İnşallah aynı yorumları yazmak bizede nasip olur.. benzer belirtiler görünce mutlu oluyor insan bi heyecanlanıyor istemeden:) görüşmek dileğiyle.

inş. arkadaşım rabbim her isteyene nasip etsin sağlıklı hayırlı çocuklar. birde rabbimin ayarladığı bir zaman var ne erken olur ne de geç . bende çok okudum. ama bilgilendim. kendi vücudumu tanımaya başladım.inş. hayırlı haberlerini görmek nasip olur.

Hayırlı olsun arkadaşım. Sağlıklı bir gebeliğin ardından hayırlı, sağlıklı, sıhhatli bir çocuğunuz olsun. Bide Tombik yanakları olsun İnşallah
Allah'ım tüm isteyen arkadaşlarıma nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…