Herkese tek tek dua edeceğim..

marlymarlyn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2016
211
294
Hanımlar bilirsiniz ki müminin mümine ettiği dua çok makbuldur kabul olur. Hele ki böyle güzel bir günde..

Bir isteği ve sıkıntısı olanlar hacetleriyle beraber isimlerini yazarlarsa dua listesi oluşturup bu gece tek tek dua edeceğim.

Hepimizin bu güzel gecesi mübarek olsun.
Dualarımız kabul olsun inşaallah..
Allahım hepimize hayırlı bereketli ömürler, evlatlar nasip eylesin.

Özel mesaj atacaktım adımı yazmak için ama mesaj şeyin kapalı. Sen bana mesaj atarmısın ilk

Bu gecede neler yapmak hayırlı

Bolca tövbe etmeliyiz. Estağfirullah demeliyiz bol bol. La ilahe illallah zikrini ağzımızdan düşürmeyelim. Kadir gecesinde yapılacak en güzel dua da: “Allahümme inneke afuvvün kerîmun tuhibbul afve fa'fu annî.”..

Aişe, Kadir Gecesi'ne ermenin şükrünü ve şevkini idrak etmek için Rasûlullah'a yönelip şöyle bir soru soruyor:
Ya Rasûllallah, Kadir Gecesi'ne erme şerefine nail olursam nasıl dua edeyim, dedim: Rasûlullah da şu duayı okumamı söyledi:
“Allahümme inneke afuvvün kerîmun tuhibbul afve fa'fu annî.”

“Allah'ım, şüphesiz sen affedicisin, ikram sahibisin, affetmeyi seversin, beni affet.” (Tirmizi, Daavat, 12)

Gecemiz mübarek olsun canım
Ne güzel dusunmussun. Ben özel günümde olduğumdan sadece dua edebileceğim.
Senin de dualarında olmak ve sana da etmek isterim.
Benim duam "sağlık, huzur ,mutluluk istiyorum. Rabbim kaldirabilecegimiz kadar imtihan ver. Kolaylastir zorlastirma. Hayirli insanlarla karşılaştır. Aileme huzur , sağlık, mutluluk ver. Ülkemizi huzurlu güvenli gunlere kavustur. Amin"

Gecemiz mübarek olsun canım
Ne güzel dusunmussun. Ben özel günümde olduğumdan sadece dua edebileceğim.
Senin de dualarında olmak ve sana da etmek isterim.
Benim duam "sağlık, huzur ,mutluluk istiyorum. Rabbim kaldirabilecegimiz kadar imtihan ver. Kolaylastir zorlastirma. Hayirli insanlarla karşılaştır. Aileme huzur , sağlık, mutluluk ver. Ülkemizi huzurlu güvenli gunlere kavustur. Amin"

Duana birsürü kez amin.. Allahım dualarını kabul eylesin. Senin için de dua edeceğim söz veriyorum. Not aldım.. Bu arada özel gününde olduğun için yapılacaklar kısıtlı, fakat "la ilahe illallah, elhamdülillah,bismillahi subhanallahi ve bihamdihi, estağfirullah zikirlerini okumayı ihmal etme olur mu? :) Allahım gönlünü hep ferah eylesin..

Sevdiklerimle birlikte hayırlı sağlıklı huzurlu ve Rabbimin rızası doğrultusunda yaşacağım hayırlı yaşam nasip etsin ve
dualarımın hayırlısıyla kabul olması, hakkımda herşeyin hayırlısı olması için dua eder misin banada
Allah razı olsun bende sana dua ediyorum Rabbim kabul etsin :KK200:

Kandiliniz mübarek olsun, bende özel günümdeyim malesef okuma yapamicam. Anneciğim hasta çarşamba ameliyat oldu, bir göğsü alındı. Bayramdan sonra pataloji sonucu çıkacak. Sonuçlarımızın iyi çıkması ve annemin tez zamanda şifa bulması için dua eder misiniz. Annemin adı Hanım, anne adı Sakine. Güzel düşünceniz için Allah razı olsun.

Sevdiklerimle birlikte hayırlı sağlıklı huzurlu ve Rabbimin rızası doğrultusunda yaşacağım hayırlı yaşam nasip etsin ve
dualarımın hayırlısıyla kabul olması, hakkımda herşeyin hayırlısı olması için dua eder misin banada
Allah razı olsun bende sana dua ediyorum Rabbim kabul etsin :KK200:

Tabi ki dua ederim, hemen not alıyorum.
Senden de bin kez Allah razı olsun.
Allahım sana bir sürü güzellikler nasip eylesin, duaların hayırlısıyla kabul olsun. Dualarımdasın. :)

Kandiliniz mübarek olsun, bende özel günümdeyim malesef okuma yapamicam. Anneciğim hasta çarşamba ameliyat oldu, bir göğsü alındı. Bayramdan sonra pataloji sonucu çıkacak. Sonuçlarımızın iyi çıkması ve annemin tez zamanda şifa bulması için dua eder misiniz. Annemin adı Hanım, anne adı Sakine. Güzel düşünceniz için Allah razı olsun.

Çok çok çok geçmiş olsun. Allahım şafi ismiyle bol şifalar nasip eylesin güzel annemize.. Sonuçlar inşallah çok iyi çıkar. Anneni de not alıyorum, dua edeceğim bol bol.. söz veriyorum. Sizden de Allahım razı olsun. :)

Hanımlar bilirsiniz ki müminin mümine ettiği dua çok makbuldur kabul olur. Hele ki böyle güzel bir günde..

Bir isteği ve sıkıntısı olanlar hacetleriyle beraber isimlerini yazarlarsa dua listesi oluşturup bu gece tek tek dua edeceğim.

Hepimizin bu güzel gecesi mübarek olsun.
Dualarımız kabul olsun inşaallah..
Allahım hepimize hayırlı bereketli ömürler, evlatlar nasip eylesin.
Nurten in gönlündeki muradının hayırlısıyla kabul olması için

bulutvezenhepimizden kalt: 47162635 .!.:
Tabi ki dua ederim, hemen not alıyorum.
Senden de bin kez Allah razı olsun.
Allahım sana bir sürü güzellikler nasip eylesin, duaların hayırlısıyla kabul olsun. Dualarımdasın. :)

Allah razı olsun hepimizden kalbi güzel kardeşim :)

Canım merhaba benim için de dua eder misin? Allahım bana ve tüm aileme sağlıklı mutluz huzurlu bir ömür nasip etsin. Ailemiz arasındaki problemler yok olsun. İşişkilerimiz sevgi ve saygı ile yürüsün. Evliliğim de Mutlu olayım ve sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlarım olsun diye. Çooook teşekkür ederim. Allah razı olsun Allah tüm dualarımızı kabul etsin inşallah

Bana da eder misin canım, hayırlı sağlıklı sıhhatli evlat versin Rabbim tüm isteyenlere banada inşallah. Rabbm kabir azabından, cehennemden, şeytanlaşmış insanlardan, şerden beladan korusun bizi. Hayırlı imanlı ölüm, cennete girmeyi nasip etsin inşallah hepimizin..

X