herkes toplansın

BDV'de ne zaman konu açtınız da uyarı verdim:KK57: Ki Carrie Carrie BDV'ye açtığı alakasız konular sebebiyle sitenin banlanma kraliçesi seçilse yeridir:KK59:
Evet BDV'de gereksiz konu açmakta Israr eden üyelere uyarı veriyoruz ama 1-2 sözlü uyarı sonrası alıyorlar uyarıyıHoppa

Açıklamamı yapayımda sonra cidden torpil yaptık sananlar oluyor, hele Carrie'ye torpil:KK70::KK70:hatun dakika başı banlanıyordu:KK70:

:KK31: tortpil yokk torpil yokkk rüşvetle hallediyorum
bi kutu paklava :KK31:

Heyy bana cevap veren yok muuuu... banlanmak ne demek ya.:KK12:
Banlanmak bir süre siteden uzaklaştırılmak demek, siteye giriş yapamıyorsunuz, polemiğe girerseniz, Carrie Carrie gibi Bir Derdim Var Bölümü'nde geyik topiği açarsanız, hakaret ederseniz vs banlanıyorsunuz, her banlanmada bir ceza puanı alıyorsunuz ve o puanlar biriktikçe uzaklaştırılma süreniz uzuyor, misal ilk banlanmanızda 1 gün süreyle siteye giremiyorsanız, bir süre sonra yine Carrie Carrie gibi 1 ay siteye giriş yapamadığınız oluyor.

Değil mi @Carrie:KK8:

Banlanmak bir süre siteden uzaklaştırılmak demek, siteye giriş yapamıyorsunuz, polemiğe girerseniz, Carrie Carrie gibi Bir Derdim Var Bölümü'nde geyik topiği açarsanız, hakaret ederseniz vs banlanıyorsunuz, her banlanmada bir ceza puanı alıyorsunuz ve o puanlar biriktikçe uzaklaştırılma süreniz uzuyor, misal ilk banlanmanızda 1 gün süreyle siteye giremiyorsanız, bir süre sonra yine Carrie Carrie gibi 1 ay siteye giriş yapamadığınız oluyor.

Değil mi @Carrie:KK8:

yesssssssss munişş
benim kaç ceza puanım varki şimdi
kalkmadımııı ona
anammm ben naptımmmm

X