Herkes mutluyken ben niye mutsuzum

Zeynepp20

sen bu kalbe iyi geldin benden hiç gitme
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2012
2.679
3.375
Kızlar o kadar mutsuzum ki anlatamam. Herkes düzenini kuruyor ben niye tekim mutlu olamıyorum,Hayatıma giren herkes nişanlaniyor evleniyor onların facesine bakıyorum mutlu herkes yüzleri gülüyor ben niye tekim ben niye mutsuzum içime kapandim bu yüzden .tüm gün zorla bir kaç cümle kuruyorum psikolojim çok bozuldu ölmek istiyorum bazen bi bosluktayım sanki YA AŞAĞI DÜŞÜCEM YA KURTULUCAM.Dua istiyorum burdaki arkadaşlardan ama herkesin bi derdi var herkes dua istiyo herkesin derdi var ALLAH RIZASI İÇİN BURDA BİRBİRİMİZE yardım edelim dua edelim katılan katılmayan herkesten ALLAH RAZI OLSUN. ...

bu kadar hırpalama kendini cnm. inan bende aynı durumdayım her kafadan bi ses çıkıyo bende kendimi çıkmazda hissediyorum. yani anlatamıyorum öyle tuaf duygular içerisindeyim ki ama ne yapalım kader herşey elden bişey gelmiyorki

Allah a içten ve yalvararak dua edersen olur inşALLAH. bi de yasin suresi ve furkan suresinin 74 ayeti cok etkili oluyormuş

seni cok iyi anlıyorum inan o günlerin en agırını yasadım , ciftlere bakıp aglıyodum bayramlar en kötü günlerimdi odamdan cıkasım gelmiyorduface desen her gün bakıp agladıgım yer olmustu, herkez karı koca geliyodu.ve en cok canımı yakan bayramda konusmayıp görüsmediğim bir kişinin kocasını alıp sırf nispet yapmak gösteriş için bize gelmesiydi bak ben evlendim sen hala teksin der gibi.basım dik cıkdım kutladım bayramlarını ama içim yanmıstı agladım tüm gün ve annemde üzülmüştü benim üzülmeme.sonra Rabbim o agladıgım günlerin mükafatını verdi,Rabbim en yakın zamanda hayırlı güzel bir yuva nasip etsin sanada canım...burda güzel haberlerini okuyalım insallah.

Seni çok iyi anluyorum canım ben de kısmet açıcı gibiyim gerçekten benden sonra evleniyorlar hem de hayallerindeki kızlarla, biliyorum çünkü tarzlarını onların. İnşallah bize de nasip olur canım. Ama facedeki her gülücük saçan fotoyada güvenme aldanma derim. Bazıları gösteriş için koyuyoe

Ama Sukrediyorum iyiki olmamış onlarla ciddi bir adım atmamisim ALLAH'ın yanlış işi olmaz bizim için en doğrusunu ALLAH bilir.gucume gitsede aglasamda hayırlı olanı istiyorum ben ALLAH Hayırlısı nı nasip etsin

Allah c.c. yardımcın olsun, gönlüne ferahlık, işlerine kolaylık versin. Yalnız şunu da söylemek isterim; seni yalnızlıkla imtihan eden Allah bir başkasını maddi sorunlarla, bir başkasını evlat acısıyla, bir başkasını vatan yokluğuyla, bir başkasını sağlık sorunlarıyla imtihan edebiliyor sadece kimisi tamamen mutsuzluğa kapılıyor, kimi duaya sarılıyor, kimi mücadeleye bakıyor. Şu sitede bile bunu görebilirsin. O yüzden kalbini ferah tutmaya, dolu tarafından bakmaya çalış. Allah'a emanet ol.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…