Herkes Kötü Bir Özelliğini İtiraf Etsin!

Güzel bir durumda telaşa kapılıp o güzelliği gölgeleme huyum var ama tamamen bilinçsizce yaptığım bir şey bu.

Kişinin bana karşı bir hatasını görsem anında soğurum, buz kesilirim, ketumlaşırım. Tekrar yumuşamam da zaman alır.
Onun dışında karamsarım, kararsızımdır maalesef.

Kinci, inatçi ve sinirli biriyim.. esil çok zor bir karekterim olduğunu söyler...

istediğim bir şey olmuyorsa çıldırırım ister büyük ister küçük olması için kim olura olsun bana hayır dediğinde çıldıırıyrum nişanlımdan bile ayrılırım bu yüzden saçmalama demeyin öfke buu bana herşeyi yaptırıyor söyletiyor bundan da nefret ediyorum

Sinirlenince hemen ağlamam :KK43: birşeye sinirleniyorum tamamen sinirden ağlıyorum buda beni çok zor durumda bırakıyor karsımdaki insanın beni ağlattığını görmesi ona sanki ben adamı böyle ağlatırım vs.. gibi düşünceler kazandırmasından nefret ediyorum

Eşime karşı zamanla çok sinikleştim..(1) Neden bilmiyorum. Sanırım çok sinirli bi yapısı olduğundan..

Bu yüzden de en ufak tartışmamızda ağlamaya başlıyorum(2), ve kendime sinir oluyorum, ama tutamıyorum da..

dengesizim :KK70: aşırı sinirli çok anlayışlı insanların şaşırdığı şeyleri olgunlukla karşılıyorum bunda nevar denilecek şeylerde patlayabiliyorum karşımdakini doğduğuna pişman ediyorum ne pislik bişeyim ya :KK70:

Sinirliyim, aniden parlarım, dominant bir karakterim var, dediğim dedik bir insanım. En kötüsü de sevdiğim bir insan için, onun iyiliği için her türlü fedakarlığı hiç çekinmeden yaparım (bunun neresi kötü demeyin başıma ne geldiyse hep bu huyum yüzünden geldi)

Çok sulugözüm (sinirlenince, üzülünce, sitrese girersem vs ......tanımadığım insanların bile derdine ağlarım=tam bi manyağım),insanları kırmayayım diye hep hep üzülen kişi ben oluyorum (daha doğrusu kırmak istesemde yapamıyorum), acayip hayallerim var bazen kendime şaşırıyorum bu nasıl hayal diye (bir insan silahla vuruldugunu hayal eder mi, yada intaar ettigini), insanlara hiç güvenmiyorum hele hele aşk konusunda

X