herkes dogurdu konusacak kımse kalmadımı yaaaaaa!!!!

keri34

derinin annesi
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2007
1.718
5
kızlar mart annelerınden herkes dogurdu galıba bebıslerle ugrasırken kımse buraya ugrayamaz oldu.bense hala bebegımı beklıyorum heves fılan kalmadı artık sıkıldım.benden baska hala doguramamıs bebegını bekleyen mart anne adayı yokmu ya dertlesecek.nısan annelerınden bıle dogum haberlerı gelmeye basladı cok moralım bozuluyor.boyle bekledıkce daha da korkuyorum dogumdan

hayatım artık sizler başka şeyler konuşacaksınız yerimseniben

bebeginizin uyku düzeni yeme düzeni yada düzensilizği hadi send esaglıkla al kollarınada inşaallah sag saglim kurtulda gerisi gelir merak etme sen

valla dogru dedin ancak bebeklerle ugrasiyoruz artik cok fazla nete giremiyo insan

canim ayni stresi bende yasiyorum 2 nisan gunum ama hala tik yok ne sanci ne belirti. seni en iyi anlayanlardan biriyim emrak etme. hakkimizda hayirlisi olsun merak etme bizde elbet bigun kucagimiza alcaz bebislerimizi

kız delü senü 2 nisana daha var :dilcikar: bekle de gör bakalım dur sabret demek son zamanlar geçmiyor heeeeeeeeee :KK43:( stres yapma canım benim

keri doğurdumu acaba??

31 mart diyordu ya .. ay ne güzel kızlar bebeişleriniz olacak kollarınızdaa......

canım ya inşallah en kısa zamanda seninde o güzel haberini alırız.

ben de son günlerde çok sıkılmıştım oğlum 40+3 de doğdu şimdi 12 günlük oldu bile öerak etme doğar da büyür bile :)

kızlar mart annelerınden herkes dogurdu galıba bebıslerle ugrasırken kımse buraya ugrayamaz oldu.bense hala bebegımı beklıyorum heves fılan kalmadı artık sıkıldım.benden baska hala doguramamıs bebegını bekleyen mart anne adayı yokmu ya dertlesecek.nısan annelerınden bıle dogum haberlerı gelmeye basladı cok moralım bozuluyor.boyle bekledıkce daha da korkuyorum dogumdan

Merhaba canim yalniz degilsin benim günüm yarin doluyo ayni sayiliriz.Bende hala tik yok dün doktora gittim bebek asagi inmis ama acilma yok yani beklemedeyiz hayirlisi offfffffffff zamanda gecmiyoki

keri ne oldu doktordan gelmedınmı hala

kızlar kontrolum saat 17de hazırlandım gıdıcem bırazdan.bakalım bugun ne dıycek.merak eden herkese tesekurler.donuste sonucu yazarım sıze gercı durumda bır degısıklık oldugunu sanmıyorum ama.

ay... kerinin kontrolü nasıl geçti acaba :uhm: inşallah güzel haberlerle döner

İNŞALLAH SENDE BEBEĞİNİ SAĞSALİM HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALIRSIN YADA ALMIŞSINDIR CANIM ...a.s.

İNŞALLAH SENDE BEBEĞİNİ SAĞSALİM HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALIRSIN YADA ALMIŞSINDIR CANIM ...a.s.

evet canım 28 martta bende dogum yaptım sonunda.kontrol ıcın gıdıp dogum yaptım.bebısle ılgılenmekten pek ugrayamıyorum buraya

CANIM İYİMİ BEBEĞİN MAŞALLAH ÇOK GÜZEL BİR DUYGU BU YA NASIL SEVİNDİM ANLATAMAMa.s.Şeniz
evet canım 28 martta bende dogum yaptım sonunda.kontrol ıcın gıdıp dogum yaptım.bebısle ılgılenmekten pek ugrayamıyorum buraya

X