Makyaj Ürünleri Herkes buraya

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

EIN

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2011
1.120
56
merhaba kizlar ben ksisel bakimima hepiniz kadar düskünüm ve bakim ve makyaj ürünlerinin hepsi var bende.akliniza ne gelirse.ev makyaj dolaplari dolu.hadi hepimiz makyaj ve bakim malzemelerimizi foto yapip gönderelim.ve birbirimize en iyi makyaj malzemesi ürünleri hakkinda fikir verelim.ÖZEL BIR YER ICIN KIYAFET SECIMLERI VE KOMBIN ICIN DE FOTOGRAFLAYALIM

Eklentiler

• $askimm 013.jpg
    93 KB · Görüntüleme: 81
İyi de güzellikle bakımla ilgili topiklerde konuşuluyordu eskiden bunlar...

Makyaj malzemelerinizi aşkım diye mi kaydetmişsiniz

Son düzenleme:
Derdinizde o makyaj malzemelerini yatağın üzerinden nasıl toplayacağınız mı

derdinizde o makyaj malzemelerini yatağın üzerinden nasıl toplayacağınız mı

aman bende dert cok oda bır dert ama zaman gecsın ıste ben cok meraklıyımdır böyle seylere tam tusı. BU ADH DOLABIN BIRINI TEMIZLERKENDI. ÖBÜRLERINI DÖKSEM....OO BEN O YÜZDEN GECE TEMIZLIYORUM SAKIN SAKIN DOLAPLARIMI YOKSA GÜNDÜZ COCUKLA ZOR

Son düzenleme:
Bunların hepsi kaliteli yüze cilde zarar vermiycek maddelermi.

Ya ben nebilim bukadar yapamam herlade en fazla ojelerim yatagı kaplar

makyaj malzemelerim bellidir çekerim isterseniz

Yatağa ser ne varsa,sonra topla ayyy hiç uğraşamam .

İncik ,cıncık ,takıya ve gözlüğe kadar herşeyi çekmenin mantığı nedir ,onu da pek anlayamadım .

Mantık arama bulamazsın helede kadınların süslerı konusunda:)o sızın özel fıktınız.ıstedıgımı cekerım

Birincisi bu konunun yeri burası değil, ikincisi başlık ne alaka, üçüncüsü bütün bu malzemeleri hiç üşenmedin mi böyle yaymaya, dördüncüsü böyle bi konu açma gereğini niye duydun ?

Ay ben çekmecelerde ve raflardaki hallerini bile düzenlemeye üşeniyorum bazen, böyle üşenmediniz mi? bir de şimdi onları geri yerleştirmesi var. :18:

Bunların hepsini son kullanma tarihleri dolmadan bitirebiliyor musun? Öyle değilse israf diye düşünüyorum.

O Kadar şeyi cilldime süremem ben ya:18:

bende sürdügümden degil merakliyim aliyorum koeksiyon gibi bisey.ama cok veriyorum arkadaslarima.özellikle taki ve gözlük merakim var.ve dolce gabbana in tümürünleri.makyaj hersey var.ama ben sitd sürme kullanirim ve sade bir ruj pek dolu dolu makyaj yapan biri degilim aslinda özel günlerdede tüm profösyonel hersey elimde oldugu icin güne yakisir birsey yapabiliyorum.amanda elestirildim.herkes basim sacim hangi rümel gibi konular aciyor ben niye acmayayim.gelen gelir yani.ben profösyonel makeup egitimi aldim ve güzellik ve bakim benim alanim bu dogal degil mi yani arkadaslar ama simdi kizim var ve issizim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…