Herhangi bir şekilde boyunu uzatmayı başaran var mı?

düzenli uyku ve bol kalsiyum ve birde güneş ışınlarına maruz kalmalısın kemik gelişimi için önemli bi husus .. benim boyum kısa kaldı benden geçti ama kardeşimde faydasını gördük :114: maşallah diyelim.

kızlar benım boyum 1 80 sıze cocukluk ve ergenlık donemınde spor yaparsanız kemıklerınız gelısır sızın ıcın gec olsa bıle cocuklarınızı kucuk yasta herhangı bır spora baslatın

süt iç :))
aslında bu biraz genetik..hata yüzde 80 genetik bence.benim annem babam abim uzun ee haliyle bende uzunum.ama keşke bukadar uzun olmasam.sevgilimle aynı boydayızda :))

Valla bize fizyoloji dersinde hoca 23-24yasindan sonra boy uzamaz dedi. Ben 20yasindaym. Boyunu uzatmayi basaran varsa soylesin oh yes ben 1.61 boyundayim :-(

aa gerçekten mi :) genelde kızlar ergenlikten olduktan sonra uzamaz diye bir yargı vardır. bunu duyduğuma sevindim

Ben hergün düzenli olarak boy uzatma egzersizi yapıyorum şimdilik bir faydasını görmedim ama 1-1,5 ay devam etmeyi düşünüyorum anca sonuç alırım o zamana kadar tabi sonuç alırsam o da ayrı :KK1: Aslında en iyisi barfiks çekmek ama benim maalesef ki imkanım yok :KK50:

X